<< Previous Week Next Week >>
Scroll the below table left/right to see the full data.
November 27, 2022 - December 3, 2022
Friday, December 2nd
Individual Tournaments
Cumberland Valley Kickoff Classic    
at Cumberland Valley HS
         Nazareth results
Pottstown Invitational    
at Pottstown HS
         Pocono Mountain West results
Solanco Mule Classic    
at Solanco HS
         Blue Mountain results
         East Stroudsburg South results
Tom Best Memorial Top Hat Tournament    
at Williamsport HS
         Emmaus results
         Northampton results
         Palisades results
         Saucon Valley results
         Tri Valley results
Dual Meets
Catasauqua 39, Wilson Area 25 boxscore  
Saturday, December 3rd
Individual Tournaments
Cumberland Valley Kickoff Classic 9:00 am  
at Cumberland Valley HS
         Nazareth results
Pottstown Invitational 8:30 am  
at Pottstown HS
         Pocono Mountain West results
Rough Rider Tournament 9:00 am  
at Catasauqua HS
         Catasauqua
         East Stroudsburg North
         Executive Education Academy
         Jim Thorpe
         Pen Argyl
         Williams Valley
Solanco Mule Classic 11:00 am  
at Solanco HS
         Blue Mountain results
         East Stroudsburg South results
Tom Best Memorial Top Hat Tournament 10:00 am  
at Williamsport HS
         Emmaus results
         Northampton results
         Palisades results
         Saucon Valley results
         Tri Valley results
Dual Meet Tournaments
Battle of Bethlehem Duals 8:30 am tournament details
at Bethlehem Freedom HS
Round 1
Pleasant Valley vs. Abington Heights 8:30 am match preview
North Penn vs. Bangor 8:30 am match preview
St. Joseph's Prep at Bethlehem Freedom 8:30 am match preview
Round 2
Bangor vs. Abington Heights 10:00 am match preview
Honesdale at Bethlehem Freedom 10:00 am match preview
St. Joseph's Prep vs. Southern Lehigh 10:00 am match preview
Round 3
Southern Lehigh at Bethlehem Freedom 12:00 pm match preview
Bangor vs. Mariana Bracetti Academy 12:00 pm match preview
North Penn vs. Pleasant Valley 12:00 pm match preview
Round 4
Pleasant Valley vs. Mariana Bracetti Academy 1:30 pm match preview
Southern Lehigh vs. Neshaminy 1:30 pm match preview
Round 5
Pleasant Valley vs. Bangor 3:00 pm match preview
Neshaminy at Bethlehem Freedom 3:00 pm match preview
Southern Lehigh vs. Honesdale 3:00 pm match preview
Gary Woodruff Memorial Duals 9:00 am tournament details
at Wyalusing HS
Teams: Blue Ridge, Elk Lake, Greater Nanticoke, Juniata, Montrose, Pittston Area, Pocono Mountain East, Scranton Prep, Valley View, Wallenpaupack, Wyalusing, Wyoming Area

Please send any corrections to email@pa-wrestling.com.