AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 285 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Sr Aly, Mohamed Central Dauphin East 19-8 3    
Jr Banco, Ty Trinity 30-5 7   5th State DNP
Sr Billotte, Oliver Clearfield 26-2 9   2nd State DNP
Sr Bisking, Hunter Dallastown 31-8 3   Section DNP
So Black, Aiden Delaware Valley 25-9 2   3rd District 4th
Jr Blackwell, Brayden Central Mountain 21-16 6   5th District DNP
So Brennan, Andrew LaSalle 21-15 12    
Sr Brennan, Ryan Bensalem 23-8 1   Section DNP
So Broderick, Sean Father Judge 19-11 12    
Fr Bueno, Khalid Martin Luther King 21-9 12    
Jr Calloway, Rowere Brashear 5-0 8    
Sr Cappel, David Cheltenham 17-5 1    
Jr Carpenter, Colbin Spring-Ford 9-11 1    
Sr Ciaverelli, Roman Phoenixville 11-7 1    
So Collins, Joe Central Bucks East 29-10 1   Section DNP
Sr Compagni, Dante Ringgold 25-11 7   Section DNP
Sr Core, Shannon West Scranton 32-2 2    
Sr Crews, Charles Williamsport 34-6 4   1st District 3rd
Sr Cruise, Matthew Easton 31-5 11   2nd State 5th
Jr Eisner, Ethan Red Land 19-14 3    
Jr Enick, Joe Penn Trafford 23-4 7    
Fr Euker, Cole Perkiomen Valley 27-6 1   3rd  
Jr Farabaugh, Ben Strath Haven 34-6 1   4th Section 3rd
Sr Ferguson, Jack Beaver 8-5 7    
Sr Focht, Shane State College 15-11 6   6th  
Sr Frederick, Jonathan J.P. McCaskey 15-7 3    
Jr Freeman, Olandis Plum 18-15 7    
Sr Gallagher, Trevor Gettysburg 35-5 3   1st Region 4th
So Gallagher, Zach DuBois 26-10 9   District 3rd
Fr Gallis, Tyler Connellsville 20-17 7    
Sr Gitski, Trevor Emmaus 26-8 11   4th District DNP
So Glock, Nate Hampton 10-20 7    
Sr Harter, Caleb Muhlenberg 20-14 3    
Sr Hegedus, Brian Lower Moreland 23-6 1    
So Hershey, Michael Spring Grove 22-12 3   Section DNP
So Hoover, Rally Hollidaysburg 8-5 6    
Sr Joseph, Stone Kiski Area 16-5 7   3rd Region DNP
Sr Karayev, Mukhammed Conestoga Valley 21-9 3    
Jr Keevill, Liam West Chester Henderson 26-12 1    
So Kinney, Sean Nazareth 33-2 11   1st State 2nd
Sr Kozlowski, Jaden Tunkhannock 23-2 2    
Jr Kuhns, Avery Chambersburg 20-10 3   6th  
So Kurzweg, Logan Wilson (West Lawn) 14-18 3   Section DNP
Sr Laventure, Julien Upper Darby 32-1 1   1st State 6th
So Lefcakis, Riley Mars 10-5 7    
Jr Leslie, Noah Highlands 25-13 7    
Fr Lloyd, Ben Mount Lebanon 8-21 7    
Sr Loring, Shawn Albert Gallatin 21-6 7   Section 4th
So Mack, Troy Downingtown West 30-6 1    
Sr Mahoney, Nicholas Garnet Valley 29-9 1   6th Region DNP
Sr McChesney, William Greensburg Salem 30-0 7   1st State 4th
Sr Miller, Ethan Central York 30-6 3   5th Section 4th
Jr Morris, Sevon Ridley 14-9 1    
Jr Musser, Mason Garden Spot 23-11 3   Section DNP
Jr Mussmon, Caleb Hempfield 29-5 3   Region DNP
Jr Palermo, Lucas North Hills 24-10 7    
Jr Pettigrew, Logan Bethel Park 8-16 7   Section DNP
Sr Pittius, Glenn Pocono Mountain West 22-4 11   6th District DNP
Sr Pomykata, Jacob Butler 25-5 7   4th Region DNP
Sr Pupo, Jaxson Mifflin County 25-7 6   District 3rd
Sr Pustalek, Caden Erie Cathedral Prep 7-14 10    
Sr Putnam, Tyler Bellefonte 24-14 6    
Sr Retter, Frederick Quakertown 33-3 1   2nd State DNP
Fr Roy, Maxwell St. Joseph's Prep 36-6 12    
Jr Schmick, Layton Carlisle 34-2 3   3rd State DNP
Jr Schneck, Joseph Pine-Richland 35-5 7   6th Section 3rd
Jr Shindle, Bailey Kennett 24-8 1   5th Section DNP
Jr Spires, Wilson General McLane 34-4 10   3rd Region 4th
Jr Sroka, Jack Erie McDowell 19-13 10   4th  
Sr Stewart, Ben Central Dauphin 28-7 3   2nd Section 3rd
Jr Sudo, Dave Pittston Area 5-3 2   District DNP
Jr Thompson, Elijah Bethlehem Catholic 19-14 11   5th  
Sr Timko, Logan Thomas Jefferson 21-10 7    
Sr Tustin, Noah Waynesburg Central 36-12 7   2nd Section DNP
Sr VanKirk, Blake Shikellamy 10-17 4   District 4th
Sr Velasquez, Rene Carrick 17-9 8    
Sr Waite, Davian George Washington 19-8 12    
Sr Washington, Tyrese Manheim Township 18-4 3   4th Section 4th
Jr Werner, Zachary McKeesport 11-7 7    
Sr Whitt, Eric Norristown 23-5 1    

Records are prior to the regional tournaments.