AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 215 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Sr Armstrong, Travis Central Dauphin East 30-1 3   2nd Region DNP
So Baronowski, Henry Wallenpaupack 31-5 2   4th Region 5th
Sr Bernstein, Joseph Abington 18-11 1    
Jr Bibla, Magnus Crestwood 34-4 2   2nd District DNP
Jr Boerio, Corey Greater Latrobe 37-8 7   3rd Region 4th
So Buggey, Aidan North Allegheny 29-11 7   Section 3rd
Jr Cancro, Joshua Methacton 24-4 1    
Sr Champ, Owen Donegal 19-12 3    
Sr Chismar, Caleb Greensburg Salem 24-9 7   Region DNP
So Clarke, Matt Martin Luther King 22-4 12   Region DNP
Jr Cocciolillo, Tyler Easton 19-10 11    
Jr Cordaro, Sean Scranton 12-5 2   District 4th
Jr Cordero, Ronald Central High 11-10 12   District DNP
Sr Cranston, Peyton Father Judge 13-6 12    
Jr Crawford, Anthony Strath Haven 27-10 1    
Jr Cruz, Dante Pine-Richland 16-11 7   Section DNP
Sr Delos Rios, Tomas Abington Heights 24-14 2   6th  
Sr Demarco, James Roman Catholic 11-15 12    
Jr DeMeno, Dominic Pottsgrove 28-3 1   6th Section DNP
Sr Dibon, Mason Shaler 24-8 7    
Sr DiGiorgio, Carl Central Bucks West 29-2 1   1st State 5th
Sr Dilts, Carter Kiski Area 21-12 7   Section 3rd
Sr Doyle, Lucas Council Rock South 29-8 1   3rd State DNP
Sr Eppihimer, Nicklas Hollidaysburg 26-12 6   District DNP
Jr Evans, Zach Chambersburg 22-5 3   Section 3rd
Sr Finnerty, Brian Thomas Jefferson 36-1 7   1st State DNP
Jr Garcia, Jose J.P. McCaskey 32-0 3   4th Region DNP
Sr Groller, Jared Emmaus 26-6 11   3rd  
Jr Hale, Mason Downingtown West 31-5 1   5th Section DNP
Sr Herbst, Logan Spring Grove 25-10 3   Region DNP
Fr Howard, Marquese Perry Traditional Academy 4-3 8    
Sr Humphrey, Jacob Cocalico 25-8 3   Region DNP
Jr Hurst, Tyler Garden Spot 22-10 3   Section DNP
So Hutchinson, Owen Big Spring 27-7 3   6th Section DNP
Jr Johnston, Corbin Armstrong 25-7 7    
Jr Kauffman, Jonathan Juniata 27-7 6   District 4th
Sr Kovalick, Hayden Clearfield 30-2 9   4th District 3rd
Jr Laird, Anthony Sun Valley 28-10 1    
Sr Levey, Chase Nazareth 36-4 11   1st State DNP
Sr Lundy, Charlie Williamsport 4-16 4    
Jr Macioce, Frank Plum 23-14 7    
Jr Makel, Eli Waynesburg Central 32-9 7   5th Region DNP
Jr Markel, Ethan York Tech 17-10 3    
Sr McCalman, Kahliq Cheltenham 24-8 1    
So McClelland, Troy Franklin Regional 9-8 7    
Sr McCoy, Francis Owen J. Roberts 24-9 1    
So McMillan, Ryan Wilson (West Lawn) 30-4 3   3rd Region DNP
Sr Miller, Malik Carlisle 17-10 3    
Jr Miller, Steven Selinsgrove 29-7 4   6th Region DNP
Sr Moon, Rio Brashear 5-4 8    
Sr Nave, Phillip Peters Township 27-9 7   Section 3rd
Sr Nichelson, Dennis Connellsville 26-8 7   Section 3rd
Sr O'Hara, Michael Manheim Township 19-18 3   Section DNP
So Pardo, John Kennett 33-3 1   2nd Region DNP
So Pavlechko, Nick State College 25-3 6   1st  
Jr Peterson, Troy Erie McDowell 24-4 10   3rd District 3rd
Jr Petrilli, Bryce LaSalle 23-17 12    
Jr Quinter, Tyler Milton Hershey 14-8 3    
Jr Raymond, Montana Chichester 22-6 1    
Jr Rebuck, Mason Shikellamy 21-9 4   5th District DNP
Sr Ritschel, Mark Pottsville 26-13 11   5th District DNP
Sr Rodriguez, Samuel Gettysburg 31-2 3   1st Region DNP
Sr Roe, Aden Council Rock North 31-10 1   4th Section DNP
Sr Rostin, Jack Haverford High 8-5 1    
Sr Sarasnick, Josh Chartiers Valley 27-6 7   6th Section DNP
So Senkow, Jacob Upper Darby 16-8 1    
Jr Skvortsov, Anton Radnor 23-6 1    
Sr Szymczak, Andrew North Hills 27-11 7   Section 4th
Sr Utz, Robert South Western 22-9 3   Section DNP
Sr Volk-Klos, Liam Seneca Valley 18-0 7   4th Region DNP
Sr Wagner, Anson Mifflin County 28-6 6   2nd District 4th
So Wahila, Marcus Taylor Allderdice 16-4 8    
Jr Walters, Malachi Pocono Mountain West 8-5 11    
Sr Weightman, Cole Belle Vernon 6-1 7   2nd State 8th
Sr White, Brock Highlands 10-4 7   Section DNP
Jr Wilcher, Brayden Ringgold 25-11 7   Section 3rd
So Winchester, Ean Twin Valley 32-2 3   5th Section 4th
Sr Wismer, Russell General McLane 11-17 10    
So Zaborowski, Anthony Bethel Park 13-15 7   Section DNP

Records are prior to the regional tournaments.