AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 189 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Jr Allred, Jake Conestoga 19-4 1   5th Region DNP
Sr Bard, Dylan Hempfield 29-9 3   5th Region DNP
Sr Baum, Turk Cocalico 25-13 3   Section 4th
Jr Bender, Tyler Highlands 16-14 7   Section DNP
Fr Bibla, Lincon Crestwood 22-17 2    
Jr Bingeman, Tristan Hershey 22-8 3   Section DNP
So Bryer, Luke Belle Vernon 20-15 7   Section 4th
Sr Buzzell, Griffin Meadville 23-1 10   3rd Region 3rd
Sr Cartwright, Richard Albert Gallatin 13-14 7   Section DNP
Sr Castagna, Robert Solanco 25-12 3   Section DNP
So Chamberlain, Carter Clearfield 26-7 9   2nd Region 4th
Jr Christie, Landon Butler 23-11 7    
Fr Clair, Dylan LaSalle 5-10 12    
Sr Collins, Quinn Central Bucks East 35-1 1   1st State 6th
Jr Conover, Teague Spring Grove 25-8 3   6th Section DNP
Fr Conroy, Jake Ringgold 32-4 7    
Sr DiTrolio, Sam Garnet Valley 23-3 1   2nd State DNP
Sr Ellis, James Ephrata 25-3 3   3rd Section 3rd
Jr Evans, Brody Waynesburg Central 34-9 7   2nd  
Sr Falcone, Damian Radnor 26-6 1    
Jr Gabbett, Cade Pennsbury 28-8 1   Section DNP
Sr Galentine, Damien Central Mountain 19-14 6   6th District 3rd
Jr Gross, Ethan Shaler 14-15 7    
So Hartman, Landon Bethel Park 25-14 7    
Sr Harvey, Eli Chichester 23-11 1    
Sr Harwood, Jon Haverford High 32-4 1   6th Section DNP
So Hight, Aiden Chambersburg 28-5 3   2nd Section DNP
Sr Huston, Kyle Spring-Ford 26-8 1    
So Jones, Mike Cedar Cliff 17-10 3   Section DNP
Sr Khan, Abdul Council Rock North 14-14 1    
Sr Klinger, Michael Dallastown 22-7 3   Section DNP
Sr Knoblach, Nick Carrick 24-1 8    
Sr Koch, Owen Phoenixville 26-2 1   4th Region 6th
Jr Koser, Diesel Shippensburg 26-7 3   4th Section 4th
Sr Kuzy, Ethan St. Joseph's Prep 25-8 12   Region 6th
Sr Long, Hunter Hatboro-Horsham 19-8 1    
Fr Lopez, James Red Lion 13-15 3    
Sr Lopez, Jonathan Conestoga Valley 26-14 3    
So Marion, Juliano Franklin Regional 30-5 7   4th Section 3rd
So Mata'afa-Grove, Toa Erie 13-10 10    
Sr McCarthy, Owen West Chester Henderson 21-19 1    
Jr McChesney, Christian Greensburg Salem 27-8 7   Section DNP
Sr McIntyre, Wayne East Stroudsburg North 26-4 11   2nd State DNP
So Miller, Aaron Beaver 12-7 7    
Sr Miller, John Exeter 37-2 3   1st Region DNP
Jr Milligan, Sam Strath Haven 25-0 1   3rd  
Sr Molinaro, Bryce Hazleton Area 33-2 2   6th State 6th
Sr Neely, Alex Parkland 27-11 11   4th District DNP
Jr Ott, Owen Penn Trafford 23-11 7   5th Section 3rd
Sr Page, Josh Norwin 23-13 7   Section 4th
Fr Paternoster, Tom Taylor Allderdice 10-13 8    
So Pham, Aidan Penn Hills 15-7 7   Section 4th
Sr Porter, Nate Roman Catholic 26-4 12   5th Region DNP
Jr Poyer, Eli Central Dauphin 12-19 3    
Sr Reed, Owen South Western 23-8 3   Section DNP
Sr Resch, Jayden Hampton 26-7 7   6th Region DNP
Jr Rivas, Joe Wyoming Valley West 24-8 2   District 3rd
Sr Robinson, Sebastian Williamsport 30-14 4   District DNP
Sr Roesener, Kaden Quakertown 28-15 1   Section DNP
Sr Sadel, Matt Plymouth Whitemarsh 28-10 1    
Jr Sasso, Sonny Nazareth 39-0 11   1st State 7th
Sr Scranta, Frank Tunkhannock 18-8 2   District 6th
Sr Serwatka, Matt North Hills 12-3 7    
Sr Shoemaker, Trey Mifflin County 32-4 6   1st District 3rd
Sr Shultz, George Connellsville 29-9 7    
Jr Solomon, Shawn Brashear 13-3 8    
Jr Stafford, Gabriel Canon-McMillan 26-8 7   3rd  
Jr Stempka, Jessi General McLane 20-7 10    
Sr Stout, Mac Mount Lebanon 34-0 7   1st  
Sr Syracuse, James Pleasant Valley 28-3 11   District DNP
So Teats, Tucker Selinsgrove 27-11 4   4th  
Jr Thompson, Chase Sun Valley 28-9 1    
Jr Tisinger, Marquan Greater Johnstown 11-8 6    
Jr Warren, Melquan Whitehall 26-8 11   3rd District DNP
Jr Weaverling, Carter State College 20-14 6   Region 3rd
Sr White, Ryan DuBois 6-2 9   5th District 4th
So Wilson, Cole Pine-Richland 14-13 7   Section DNP
Fr Woodhouse, Deshawn Northeast High 17-18 12    
Jr Zeno, Antonio Mechanicsburg 20-11 3    
Jr Zulkowski, Ryder Archbishop Wood 22-10 12   Section 3rd

Records are prior to the regional tournaments.