AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 160 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Fr Akala, Abdoul Conestoga Valley 23-15 3    
Sr Barlow, Chase Strath Haven 28-2 1   1st State 7th
Jr Barlow, Josh Kennett 32-3 1   4th Region 6th
Sr Beatty, Christopher Chartiers Valley 25-7 7   5th Region DNP
Jr Beck, Gavyn Franklin Regional 18-7 7   Region DNP
Jr Beckett, Ben Souderton 29-8 1    
Sr Bittorie, Colby Waynesboro 12-10 3   Section DNP
Sr Bomberger, Josh Juniata 20-14 6   District DNP
Sr Bowlin, Caleb Spring Grove 15-15 3   Section DNP
Sr Brown, Jaden Pittsburgh CC 23-4 7   Section 3rd
So Bruscino, Anthony Cumberland Valley 30-5 3   Section 3rd
Jr Butterfield, Caleb Erie McDowell 27-7 10   3rd District 3rd
Sr Cherry, Jacob Gettysburg 37-5 3   4th State DNP
Sr Colajezzi, Matt Council Rock South 36-1 1   2nd State 4th
Sr Corp, Ryan West Chester Rustin 24-7 1   6th  
Sr Davis, Eddie Haverford High 22-15 1    
So DeAngelo, Anthony Carlisle 30-10 3   Section DNP
Jr Dellaquilla, Isaac St. Mary's 16-14 9    
Sr Diaby, Mahamadou Academy at Palumbo 10-4 12    
Sr Dougherty, Mike Father Judge 14-16 12    
Sr Everly, Kyler Mifflin County 31-3 6   1st State DNP
Sr Fairchild, Ryan Nazareth 30-8 11   1st State DNP
Jr Gacek, Adrian Parkland 33-6 11   3rd District DNP
Fr Garcia, Matteo Wilson (West Lawn) 28-11 3    
So Garvick, Ryan Central Dauphin 33-3 3   1st State DNP
So Gearhart-Robboy, Maxwell Central High 15-6 12    
Sr Grassel, Ty Penn Manor 22-9 3    
Sr Greenblatt, Colin Harry S. Truman 28-12 1    
Sr Hershbine, Josh State College 11-15 6   Section DNP
So Hoffman, Austin Belle Vernon 14-15 7   Section DNP
Fr Hogan, Talan Pennridge 27-7 1    
Jr Hoover, Grant Hempfield 25-14 3   Section DNP
Sr Jimenez, Kevin Northeast High 17-21 12   District 4th
Sr Keslar, Jared Connellsville 30-3 7   1st State 4th
Fr Kier, Conan Wallenpaupack 16-17 2    
Sr Kirby, Nate Waynesburg Central 21-20 7    
Jr Klein, Matthew Springfield Delco 22-13 1    
Sr Klingensmith, Max Lower Dauphin 24-6 3   Section DNP
Sr Kranitz, Chase Norwin 29-5 7   3rd State 5th
Jr Kron, Caiden Carrick 8-10 8    
Jr Laktash, Lucas Bradford 32-4 9   5th  
Sr Lledo, Jack Lower Merion 30-4 1   3rd State DNP
Jr Lukez, Jacob Pine-Richland 33-10 7   Section DNP
Sr Lynott, Hutch Abington Heights 30-10 2   6th  
Fr MacIlroy, Noah Bethlehem Freedom 25-12 11   5th  
So Mallory, Clay Erie Cathedral Prep 22-5 10   6th  
Jr McLellan, Hayden Conestoga 31-5 1   Section DNP
So Mincin, Keith Baldwin 29-9 7    
So Morgan, Bodie Trinity 5-3 7   6th Region DNP
Sr Morlacci, Enzo Kiski Area 29-4 7   4th Region 4th
Sr Morrone, Roman Williamsport 31-9 4   2nd State DNP
Sr Mulligan, Daniel General McLane 19-13 10    
Jr Muth, Landon Bethlehem Catholic 21-7 11   2nd State 8th
Jr Myers, Macon Central York 23-6 3   3rd Region DNP
Sr Nettleton, Nick Exeter 27-5 3   2nd Region DNP
Sr Olinger, Shane Garnet Valley 22-14 1    
Fr Parry, Max Tunkhannock 11-8 2    
Jr Pascoe, Carson Perkiomen Valley 15-4 1    
Sr Pokalsky, Andrew Neshaminy 24-5 1   5th Region DNP
Jr Rathman, Jonathan Cocalico 29-7 3   6th Region 4th
Sr Reid, Christian Bethlehem Liberty 25-9 11   4th District 4th
So Reilly, Robert LaSalle 12-11 12    
Jr Rohan, Adam North Allegheny 10-6 7   Section 4th
Fr Seeley, Sullivan Great Valley 15-20 1    
Fr Sekscinski, Caden Armstrong 8-16 7    
Sr Sempko, Coltyn Shikellamy 28-8 4   District 3rd
So Serafini, Rocco Central Mountain 11-12 6   4th Region DNP
Sr Slizik, Aaron Peters Township 16-17 7   Section DNP
Jr Spindler, James Pittston Area 33-2 2   State DNP
Jr Stank, Connor Red Land 9-12 3   Region DNP
Sr Stull, Wesley Penn Trafford 23-8 7    
Sr Swartz, Trevor Greensburg Salem 25-9 7    
So Taylor, Shawn West Allegheny 35-5 7   2nd Section 3rd
So Tongel, Jack Plum 24-15 7   Section DNP
Sr Trefz, Luke Chichester 25-8 1    
So Ulery, Michael Shaler 23-11 7    
So Woodson, Michael Brashear 5-3 8    
Sr Woolley, David Warwick 34-5 3   5th Section 3rd
Jr Zinkhann, Matthew Butler 26-12 7    

Records are prior to the regional tournaments.