AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 152 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Sr Adams, Wade Solanco 18-17 3   Section DNP
Jr Ansell, Ethan Connellsville 26-8 7   Region DNP
So Asong, Kenneth Academy Park 18-12 1    
Jr Attilio, Anthony Spring-Ford 27-11 1    
Sr Bard, Tyler West York 19-9 3   Section 3rd
Jr Belga, Gabriel Cumberland Valley 32-6 3   5th State DNP
Sr Brass, Austin Ephrata 24-6 3   6th  
Sr Brenneman, Tristen Red Lion 26-10 3   Section DNP
Sr Brunner, Kelton Strath Haven 30-9 1   4th State DNP
Jr Bucci, Keegan Pittston Area 13-6 2   District 4th
Fr Buggey, Kellen North Allegheny 18-14 7    
Sr Busalacchi, Nick Mount Lebanon 18-11 7   Section 4th
Jr Cedar, Ben Upper St. Clair 16-7 7   Section 4th
Jr Chess, Westin Meadville 22-6 10   Region DNP
Jr Condomitti, Dagen Northampton 27-1 11   1st State 7th
So Conroy, Landon Albert Gallatin 19-9 7   Section DNP
Jr Corter, Braylen Central Mountain 17-12 6   6th  
So Dailey, Jake Bethlehem Catholic 12-4 11   2nd  
Sr Dellaquilla, Lane St. Mary's 23-5 9    
Sr Dobbins, Caden Dallastown 33-2 3   1st State DNP
So Duncan, Dante Obama Academy 9-7 8    
Jr Eastman, Ben McKeesport 12-8 7   Section DNP
Jr Edwards, Braden Hempfield 17-4 3   Section 3rd
Jr Evans, Dylan Chartiers Valley 25-4 7   1st State 4th
Jr Frontino, Dominic Shippensburg 16-0 3   2nd State DNP
Jr Gamble-Williams, Alexander Sun Valley 25-7 1   5th Section DNP
Sr Gaugler, Aiden Selinsgrove 36-5 4   3rd Region DNP
So Gehris, Ryder Boyertown 13-8 1   Region DNP
Jr Gonzalez, Griffin Lebanon 31-2 3   4th State DNP
Fr Gray, Mark Kiski Area 24-8 7   5th  
Jr Hansbury, Dan Neshaminy 25-5 1    
Sr Hogan, J.T. Daniel Boone 25-1 3   3rd Region 4th
Sr Karstetter, Dylan West Mifflin 16-13 7    
So Kearns, Parker Mifflin County 27-9 6   District 3rd
Sr Kinzey, Michael Armstrong 23-11 7   6th Region DNP
Sr Kline, Karson Clearfield 19-12 9   Region 4th
Jr Knowles, Joseph Franklin Towne Charter 7-2 12    
Jr Kochersperger, Josh Kennett 31-12 1   6th  
Sr Laffey, Kelin Pine-Richland 24-1 7   2nd Region 4th
Sr Luchko, Andriy Central High 15-1 12   Region 6th
So McClune, Andrew Warwick 32-8 3   Section 3rd
Sr Montgomery, Callum Shaler 15-15 7    
Sr Morrow, William North Penn 32-3 1   2nd State 8th
Sr Mort, Nick Great Valley 25-17 1    
So Munley, Patrick Tunkhannock 15-10 2   6th District 6th
So Needham, Luke Conestoga Valley 27-19 3    
Sr Newell, Logan Gettysburg 29-6 3    
Sr Patton, Brett West Chester Henderson 26-13 1   Region DNP
Jr Petroski, Leo Mariana Bracetti Acad. 7-1 12    
So Platt, Gus Upper Dublin 21-10 1    
Sr Pletcher, Jack Greater Latrobe 38-6 7   4th Section 3rd
Jr Plever, Marcus Red Land 15-11 3   Section 3rd
Jr Rainey, David Ridley 24-5 1   Section DNP
Sr Randolph, Bryan Highlands 24-13 7   Section DNP
Sr Raposo, Evan East Stroudsburg North 19-13 11   District DNP
Jr Robinson, Aiden Elizabethtown 32-5 3   Section 4th
So Ruck, Leyton St. Joseph's Prep 16-18 12   District DNP
So Sadriddinov, Bekhruz Council Rock South 34-8 1   1st Region 5th
Sr Savochka, Cade Butler 21-16 7    
Sr Schiavone, Sal Abington Heights 31-7 2   4th Region DNP
Sr Scott, Quin Emmaus 21-10 11   5th District DNP
Fr Shumaker, Matty Methacton 25-7 1    
Jr Simmons, Artis Erie McDowell 21-5 10   5th Region DNP
Sr Simms, Landen Canon-McMillan 11-13 7   Section DNP
Fr Sipes, Luke Altoona 30-1 6   1st  
Sr Smith, Kaemen Erie Cathedral Prep 25-2 10   2nd Region 4th
Sr Smith, Nate Bellefonte 13-9 6    
Sr Stein, Mason Central Bucks East 31-9 1   3rd State DNP
Jr Taddy, Nico West Allegheny 32-4 7   3rd  
Jr Tryon, Topher Unionville 29-4 1    
Sr Turner, Danny Indiana 29-4 7   Section 4th
Jr Walton, C.J. Delaware Valley 20-11 2   District 4th
Jr Weaver, Carter Williamsport 27-12 4   4th Region 3rd
Jr Wheatley, Dominic Nazareth 29-13 11   3rd State 7th
Fr Whipple, Tasso Penn Trafford 8-6 7    
Jr Wiley, Matt LaSalle 21-10 12   Region DNP
Fr Wilkinson, Kaileb Taylor Allderdice 7-7 8    
Sr Williams, Jermaine Brashear 12-2 8   Region DNP
Sr Wilson, Jarrett Carlisle 32-6 3   Section DNP

Records are prior to the regional tournaments.