AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 145 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Sr Babb, Chance Boyertown 35-6 1   1st State 8th
Jr Baker, Jarod Spring Grove 11-14 3   Section 3rd
So Borkowski, Ty Plymouth Whitemarsh 23-15 1   Section DNP
Jr Borzio, Zach Quakertown 33-14 1   6th State DNP
Sr Bottoms, Jai' Von Obama Academy 9-3 8    
Sr Bower, Riley Williamsport 39-7 4   2nd State 6th
Jr Bryant, Blake Chichester 24-10 1    
Sr Burford, Jrake Highlands 32-7 7   4th Region DNP
So Campbell, Nathan Norwin 27-10 7   Section 3rd
Sr Carrick, Logan Erie McDowell 24-10 10   Region 4th
Sr Connor, Ethan Kiski Area 29-10 7   Section 3rd
Jr Cousins, Kyle General McLane 20-18 10   5th District 3rd
Fr Daugherty, Brodie Manheim Central 13-14 3    
Sr Delaney, Palmer West Chester Henderson 31-6 1   4th Region 6th
So DelRosario, Mario Baldwin 12-14 7    
Jr Dierksen, A.J. Delaware Valley 14-15 2   6th  
Jr Donnel, Levi Butler 30-3 7   5th Section DNP
Sr Fischer, Keaton Conestoga Valley 32-5 3   3rd Section 3rd
Sr Fisher, Sam St. Joseph's Prep 10-19 12   District DNP
So Fitz, Brady Thomas Jefferson 22-13 7   Section DNP
Sr Foster, Nicholas Nazareth 30-11 11   2nd District 4th
Sr Fotta, Jaden Mars 3-10 7    
Sr Fritz, Christian Northampton 17-8 11   4th State DNP
Sr Gallo, Chase Interboro 26-9 1    
So Gautreau, Sam Owen J. Roberts 25-11 1   Section DNP
Sr Guzman, Angelo William Tennent 31-6 1    
Sr Haas, Max Cedar Cliff 22-9 3   Section 4th
Jr Harmon, Andrew Bethlehem Catholic 13-1 11   1st State 7th
Jr Hartfuss, Rocco Ridley 21-8 1   Section DNP
Fr Innamorati, Dominic Pittston Area 19-13 2    
Jr Jesko, Chad Connellsville 21-13 7    
Sr Johnson, Timothy Northern York 18-11 3   Section DNP
Jr Jones, Nate Waynesburg Central 12-6 7   6th  
Sr Jurado, Christopher Bethlehem Freedom 22-14 11   District DNP
Jr Kadirov, Firdavs Northeast High 14-14 12    
Jr Kapusta, Lucas Hempfield Area 28-4 7   3rd Region 4th
So Kaufmann, Alexander Fox Chapel 27-8 7   Section DNP
Sr Kibler, Shane Abington 27-3 1   3rd Region DNP
Jr Kimbrough, Maxwell Pittsburgh CC 23-6 7   Section 3rd
Sr LeFevre, Reagan Hempfield 31-4 3   2nd State DNP
Sr Lepore, Ryan Spring-Ford 33-9 1    
Fr Lindsay, Tavis Moon 14-16 7    
Jr Lynch, Steffan Erie Cathedral Prep 10-4 10   4th Region 3rd
Sr Manderbach, Branden Conrad Weiser 30-11 3   Section DNP
Sr Martini III, Joe Hatboro-Horsham 23-7 1    
So McDonnell, Cordan Bethel Park 21-14 7    
So Miller, Dayne Cumberland Valley 13-8 3    
Sr Mitchell, Austin DuBois 26-9 9   District DNP
So Morrissey, Cormac LaSalle 25-12 12   Region 6th
So Mumper, Ruben Donegal 21-12 3    
Jr Ortiz, Julio Mariana Bracetti Acad. 5-2 12    
Jr Pagaduan, Noah Downingtown East 27-6 1    
Fr Porter, Jared Central Dauphin East 23-9 3    
Sr Ricci, Luke Perkiomen Valley 24-15 1   Section DNP
Sr Rice, Noah York Suburban 32-4 3   5th Region DNP
Sr Rouzer, Kaden Waynesboro 25-6 3   6th Section 4th
Sr Rump, Matt Carrick 12-11 8    
Jr Ruud, Arthur Central Dauphin 19-20 3    
Sr Sadriddinov, Shermuhammad Council Rock South 35-6 1   2nd Region DNP
Jr Santiago, Ryan Bethlehem Liberty 27-6 11   5th District DNP
So Schaeffer, Deakon Mifflin County 27-10 6   District DNP
Jr Schratz, Noah Peters Township 20-12 7   Section DNP
So Smith, Austin Abington Heights 31-6 2   3rd State DNP
Sr Solomon, Finn Franklin Regional 33-2 7   1st State 1st
Jr Swann, Aiden Cocalico 27-8 3   4th Region DNP
Sr Swisher, Jude Bellefonte 35-1 6   1st State 3rd
So Townsend, Jaxon Gettysburg 31-12 3    
Sr Trainor, Michael Octorara 31-4 3   1st State DNP
Sr Trivelli, Francis Roman Catholic 18-8 12    
Jr Trout, Anthony Chartiers Valley 5-10 7   Section DNP
So Turner, Will Indiana 23-12 7   Section 4th
So Vizcarra, Krist North Allegheny 11-11 7    
So Walizer, Griffin Central Mountain 23-10 6   3rd Region DNP
Jr Watters, Ty West Allegheny 28-2 7   2nd  
Fr Wetzel, Connor Shikellamy 24-15 4    
So Wolfanger, Andrew St. Mary's 22-8 9   District 4th
Sr Wood, Christopher Garnet Valley 29-6 1   5th Region 5th
Sr Young, Will Altoona 14-16 6   6th  
Sr Youngcourt, Devin Hazleton Area 26-11 2   District 4th

Records are prior to the regional tournaments.