AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 138 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Sr Alicea, Aliazer Manheim Township 26-6 3   1st State DNP
So Allison, Robert Trinity 12-3 7    
So Anderson, Brighton Meadville 28-6 10   District 3rd
So Aughenbaugh, Davey DuBois 22-12 9   Region 4th
Sr Baker, Mitch Conestoga 30-6 1   Section DNP
Sr Baker, Robert Father Judge 10-9 12    
Fr Baronner, Mitchell Hollidaysburg 10-18 6    
Sr Barr, Nolan Clearfield 22-12 9   6th District 3rd
Jr Basara, Mason Northampton 11-9 11   6th District DNP
Jr Bechtold, Logan Kiski Area 26-9 7    
Jr Beers, Michael Central Dauphin 23-10 3   Section 3rd
Fr Carroll, Gavin Quakertown 28-12 1    
So Cibrone, Chris Peters Township 28-10 7   Section 3rd
So Cliver, Michael North Penn 28-10 1   Region 6th
Fr Cole, Gavin Council Rock South 21-16 1    
Jr Cunningham, Jacob Mifflin County 6-8 6   4th District 4th
So Davis, Carter Central York 30-5 3   3rd  
So Deisley, Kyle Red Lion 29-7 3   Section 4th
So Dillon, Wyatt Dover 22-6 3   4th Region DNP
Sr Dominguez, Erick Souderton 30-4 1   4th  
Jr Doone, Jake Nazareth 29-11 11   3rd Region 5th
Fr Doppelheuer, Kole Belle Vernon 28-6 7   5th  
Sr Elhajj, Elijah Lower Dauphin 9-14 3    
Sr Findora, Dominic Downingtown West 39-4 1   1st State 4th
Jr Flener, Jayson North Allegheny 22-14 7   6th  
So Frye, Tyler Big Spring 22-12 3   Section DNP
Sr Gainer, Clay Hempfield 24-11 3   5th Section 4th
Jr Galioto, Gabe Thomas Jefferson 11-6 7   Region DNP
So Gardner, Josiah Canon-McMillan 11-16 7    
Fr Gordon, Arthur Cheltenham 15-17 1    
Sr Grodzki, Mason Pennsbury 27-6 1   6th Region DNP
Fr Heard, Brian Abington Heights 31-6 2   2nd  
Sr Hollyfield, J.T. West Allegheny 13-9 7   Section DNP
Sr Husain, Daniel Garnet Valley 35-4 1   3rd Section DNP
Sr Jurado, Dominic Wilson (West Lawn) 32-4 3   2nd Region 4th
Jr Kakos, Kelly Perkiomen Valley 34-3 1   2nd State 8th
Jr Kasak, Tyler Bethlehem Catholic 37-0 11   1st State 1st
So Keener, Charles Shikellamy 27-14 4   District DNP
So Kotouch, Colton McKeesport 20-8 7   Section DNP
Jr Krebs, Thaddeus Central Dauphin East 23-11 3   Section DNP
Fr Kurelowech, Lucas Erie McDowell 5-5 10    
Jr Long, Gage Bellefonte 22-11 6   5th District 4th
Jr Louissaint, Pedro Martin Luther King 21-13 12   District DNP
So Manville, Pierson State College 31-3 6   1st Region 3rd
Jr Marchiano, Brett Daniel Boone 17-13 3   Section DNP
So McFarland, Parrish Pottsville 35-6 11   5th State DNP
Sr McGee, Jared Plymouth Whitemarsh 24-11 1    
Fr Mizenko, Talan South Fayette 18-10 7    
Sr Nieves, Ralph Northeast High 13-8 12   District DNP
Jr Oliva, Gavin Interboro 21-10 1    
Jr Parnis, Max West Chester East 27-6 1   5th Section DNP
Sr Polulak, Reese Red Land 25-4 3   6th Region DNP
Sr Priest, Briar Hempfield Area 31-2 7   1st State 1st
Sr Probola, Arthur Woodland Hills 23-7 7   Section DNP
Sr Purvis, Brendan LaSalle 29-8 12   Region DNP
Jr Redden, Dalton Gettysburg 28-11 3   Section 3rd
So Rihn, Caleb Hampton 15-11 7   Section 3rd
Jr Rodriguez, Edonel Hazleton Area 18-10 2    
Sr Schilling, Jeremy Garden Spot 10-9 3    
Jr Scott, Stephen Springfield Delco 25-8 1    
Sr Sheridan, Dominic Boyertown 24-13 1    
Fr Spires, Hudson General McLane 22-16 10    
Jr Stone, Nate Franklin Regional 29-7 7   4th  
Sr Stoneking, Colton Waynesburg Central 35-9 7   2nd State 5th
Jr Thomas, Nathan Elizabethtown 31-6 3   Section DNP
Sr Thompson, Brett Bradford 24-5 9   3rd District 3rd
So Thompson, Nick Beaver 7-11 7   Section DNP
Fr Titcombe, Ethan St. Joseph's Prep 4-5 12    
Jr Trimber, Ryan Moon 16-13 7   Section DNP
Jr Turi, Martin West Scranton 29-4 2   Region 5th
Sr Velde, Nick Emmaus 29-4 11   4th State DNP
Fr Vielma, Lonzy Connellsville 35-7 7   3rd  
Sr Vivirito, Dominic Butler 26-9 7   Section 4th
Sr Vogelin, Eathan Governor Mifflin 23-10 3    
Jr Voghel, David Sun Valley 21-11 1    
Sr Weaver, Taylor Central Mountain 23-9 6   2nd Region 3rd
Sr Worsen, Ray Fox Chapel 21-9 7   Section 4th
So Zipay, Michael Valley View 19-14 2   District 4th

Records are prior to the regional tournaments.