AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 132 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Fr Ankney, Luke Fox Chapel 6-6 7    
So Aumiller, Blake Mifflin County 23-15 6   6th District 3rd
Fr Aveni, Ty Clearfield 13-10 9    
Fr Babb, Beck Boyertown 20-12 1    
Sr Bachman, Aidan Cedar Cliff 24-5 3   5th Region DNP
Fr Badame, Paul St. Joseph's Prep 19-12 12    
Fr Beck, Ryan Red Land 21-11 3    
So Blue, Javarie Erie McDowell 14-10 10    
Jr Bootier, Tyler Red Lion 25-10 3   Section DNP
Sr Bower, Braden Williamsport 32-2 4   2nd State DNP
So Bradbury, Santiago Westinghouse 11-2 8   Region DNP
Jr Brown, Nolan Stephen Daniel Boone 19-10 3    
Sr Burt, Nyzair West Mifflin 24-12 7   Section DNP
So Carr, Eli Hempfield Area 29-3 7   4th  
Jr Church, Mac Waynesburg Central 30-2 7   1st State 1st
Sr Citrano, Vincent Plum 27-0 7   6th Region DNP
Sr Cunningham, Tyler Whitehall 28-9 11   District 4th
Sr DeLeon, Javien Bethlehem Liberty 28-3 11   4th State DNP
Sr Englehardt, Matthew Owen J. Roberts 22-5 1   Section DNP
So Everitt, Julian Pittston Area 35-1 2   3rd Region 5th
Fr Foster, Quinn Pine-Richland 12-13 7    
Jr Fulton, Jared Solanco 27-6 3   4th Section 4th
Fr Gaj, Collin Quakertown 37-5 1   1st  
Sr Gehr, Garrett Garden Spot 32-4 3   3rd State DNP
Sr Geiger, Tyler Souderton 30-8 1   2nd Region DNP
Jr Gorman, Dan Upper Dublin 22-7 1    
Sr Grace, Khyvon Moon 32-2 7   5th Section 3rd
Sr Hazlett, Callum Governor Mifflin 29-11 3   Section 4th
Jr Hernandez, Nate Penn Trafford 2-14 7    
Fr Higgins, Ethan Bethel Park 23-16 7    
Jr Hillestad, Josh Downingtown East 15-15 1    
Sr Huber, Charles LaSalle 15-9 12   Region DNP
So Jones, Nick West Allegheny 16-7 7   Region DNP
Sr Kearney, Daniel Sun Valley 30-7 1   4th Section DNP
Sr Kimmel, Samuel Upper Darby 32-4 1    
Sr Lederer, Calvin Neshaminy 26-5 1   Section DNP
Fr Marlow, Bode Thomas Jefferson 33-9 7    
So Martinez, Christian Bensalem 20-3 1   Section DNP
So Maxwell, Mason Carrick 17-10 8    
Jr McFadden, Timothy Franklin Towne Charter 8-3 12    
Fr McGarrity, A.J. Peters Township 15-15 7    
So McGregor, Isaac Shikellamy 25-10 4   4th Section 4th
Jr McMillan, Austin Oxford Area 26-5 1   6th Section DNP
Sr Mellinger, Tristan Ephrata 20-7 3   Section DNP
Jr Micheli, Aidan Northampton 22-10 11   5th District DNP
Jr Monteparte, Nathan North Allegheny 33-9 7   Region DNP
Sr Nadir, Mohammad Scranton 21-10 2   District DNP
Sr Neidigh, Bryson York Suburban 21-10 3   Region DNP
Jr Orr, Brendan DuBois 26-8 9   5th Region 4th
Sr O'Shea, Aidan Bellefonte 30-6 6   3rd Region 3rd
Sr Ozias, Chad Connellsville 32-6 7   2nd State 8th
Jr Painter, Daniel Juniata 16-15 6    
Sr Palinkas, Michael Father Judge 18-13 12    
Sr Pekarcik, Ben Franklin Regional 18-14 7    
Jr Potts, Jacob South Fayette 22-13 7   Section DNP
Sr Rader, Ayden Nazareth 28-15 11   2nd  
So Rahming, Nasir Northeast High 27-3 12   Region DNP
Fr Rath, Kollin Bethlehem Catholic 16-1 11   1st  
So Reihner, Blake Trinity 28-9 7   3rd Region DNP
Jr Repos, Matt Central Dauphin 33-2 3   1st State 7th
Sr Rouzer, Bodie Waynesboro 22-10 3   6th Region DNP
Sr Schmidt, Logan Big Spring 14-4 3   Section 3rd
Sr Shippey, Nate Interboro 21-4 1   3rd State 8th
Sr Sieger, Nicholas Pennsbury 20-12 1    
So Simcox, Luke Central Mountain 32-4 6   1st State 5th
Jr Staab, Sam Erie Cathedral Prep 22-5 10   Region DNP
So Staub, Christopher Hatboro-Horsham 26-6 1    
Jr Stevens, Sam Abington Heights 27-12 2   Region 6th
So Stratton, Aidan Perkiomen Valley 11-11 1    
Sr Vega, Ivan Spring Grove 24-2 3   2nd Region DNP
Sr Warner, Uriah Manheim Central 18-8 3   Section DNP
So Watkins, Ben General McLane 8-12 10   Region DNP
Sr Whitcomb, Jaciah Cumberland Valley 12-7 3   Section DNP
Fr White, Brayden Highlands 27-9 7    
So Wilkinson, Legend Butler 9-15 7    
Sr Wilson, Billy West Chester Henderson 30-6 1   5th State DNP
Sr Woods, Owen Tunkhannock 26-5 2   6th District 3rd
Sr Zimmerman, Zachary Warwick 18-13 3   Section 4th

Records are prior to the regional tournaments.