AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 126 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
So Alexander, Joshua Fox Chapel 24-9 7   Section DNP
Sr Appello-Fries, Braxton Nazareth 27-12 11   1st  
So Baiano, Jonathan South Fayette 23-9 7   Section DNP
So Binni, Andrew Canon-McMillan 25-12 7   5th State DNP
Sr Bradigan, Gabby Shikellamy 3-2 4    
So Braun, Jacob Greater Latrobe 14-23 7   Region DNP
Fr Brillhart, Ben Council Rock South 27-11 1    
So Buchanan, Aidan LaSalle 13-22 12    
Fr Burford, Aiden Highlands 33-8 7    
So Campbell, Jacob State College 13-12 6   6th District 4th
Fr Chopp, Kase Butler 24-11 7    
Sr Clifford, Thomas Springfield Delco 16-11 1    
Fr Collins, Brady Clearfield 30-3 9   3rd  
Jr Collins, Khalil Obama Academy 7-10 8    
Sr Colon, Johnny Whitehall 24-6 11   6th District DNP
Sr Coy, Dylan North Allegheny 28-2 7   6th State DNP
So Coy, Hayden Penn Trafford 19-10 7   Region DNP
Jr Dait, Mark Meadville 13-17 10    
So Dello, Lucas Delaware Valley 7-11 2    
So Demarest, Keegan Pocono Mountain East 21-10 11   5th District 4th
So Duncan, Jack Ringgold 24-7 7   Section 3rd
Sr Emory, Zachary York Suburban 24-10 3   Section 3rd
Jr Fairchild, Oliver Easton 27-8 11   4th District DNP
Jr Ferraro, Anthony Pine-Richland 32-4 7   4th Region 4th
Jr Fletcher, Nathan Central Dauphin 19-12 3   Section DNP
Sr Frinzi, Dante Bethlehem Catholic 36-5 11   2nd State 4th
Sr Gregoris, Eli Big Spring 21-5 3   Region DNP
So Grzybek, Jacob Twin Valley 28-3 3   Section DNP
So Harrington, Sam Strath Haven 22-13 1    
So Harris, Devin Williamsport 12-14 4   5th Region 3rd
Sr Heffner, Owen Warwick 28-9 3   Section DNP
Fr Hein, Liam Mars 11-10 7    
Jr Herb, Caden Wilson (West Lawn) 19-15 3   Section 3rd
Sr Hershey, Cannon Oxford Area 32-0 1   1st State DNP
Sr Higgins, Colin Upper Dublin 31-5 1    
Sr Hillard, Joshua Manheim Township 30-5 3   2nd State DNP
Sr Jackman, Max West Chester Henderson 27-10 1    
Fr Jacobs, Sam Armstrong 23-11 7    
Jr Klingensmith, Ryan Kiski Area 23-6 7   Region DNP
Sr Kologe, Aiden West Scranton 24-11 2   District DNP
So Koser, Clayton Lower Dauphin 21-6 3   Section 4th
So Kuhns, Sam Pennridge 30-7 1   6th State DNP
Sr Lavalais, Malik Coatesville 20-9 1    
Jr Lebin, Ethan Hempfield Area 26-7 7   1st Region 4th
So Long, Elias Central York 23-10 3   6th Region DNP
Sr Luckenbaugh, Zach Dallastown 31-6 3   4th Region 4th
So Mack, Seamus Hempfield 24-11 3   3rd Region DNP
Sr Martinez, Leo Selinsgrove 13-15 4   District 3rd
Fr May, Abraham Roman Catholic 11-14 12    
Jr McCaughey, Matthew Abington 22-12 1   4th Region 5th
Sr McGann, Todd Quakertown 27-14 1   5th Region DNP
Jr Melendez, Ethan Northeast High 24-10 12   Region DNP
So Myers, Gunnar Wallenpaupack 38-1 2   3rd State 5th
Jr Nalepka, Logan Albert Gallatin 6-10 7    
Fr Perry, Dalton Central Mountain 34-2 6   1st  
Sr Phaturos, Zander Waynesburg Central 29-7 7   3rd Region DNP
Sr Pogwist, Matthew St. Joseph's Prep 14-17 12   Region DNP
So Portales, Diego Garden Spot 23-13 3    
Sr Ratchford, Ian Wyoming Valley West 31-5 2   District 5th
Sr Ricci, Matthew Garnet Valley 34-4 1   2nd State DNP
Jr Ruggieri, Gabriel Connellsville 27-13 7   Section 3rd
So Schepis, Chase West Allegheny 20-17 7    
Fr Shaw, Maddox Thomas Jefferson 34-4 7   2nd  
Sr Shindledecker, Karl Chambersburg 17-1 3   1st State 2nd
So Smith, Ashton Carrick 18-11 8    
Jr Smith, Quinn Spring-Ford 39-4 1   3rd Section DNP
Jr Smith, Taylor Juniata 25-7 6   4th District 3rd
Jr Snyder, Levi Spring Grove 4-1 3   Region DNP
Fr Stankina, Shane Boyertown 15-9 1    
Jr Stayton, A.J. Souderton 27-10 1   State DNP
Fr Stout, Aden Bethel Park 17-19 7    
Sr Van Dee, Jacob Erie Cathedral Prep 15-0 10   2nd State 1st
Sr Walker, Stephen George Washington 16-6 12   Region 6th
Sr Walker, Trentin Carlisle 30-4 3   5th Section 3rd
Sr Walton, Tyler Octorara 27-15 3   Section 3rd
Fr Warkentine, Miles Conestoga 27-9 1    
Fr Weaver, Noah Bellefonte 18-13 6    
Fr Williams, Cameron Warren 6-11 10    
Jr Wittenberg, Ashton Plymouth Whitemarsh 28-6 1   Region DNP

Records are prior to the regional tournaments.