AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 120 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
So Adams, Tyler York Suburban 29-6 3   Section 3rd
Fr Ananea, Luke Central Mountain 12-8 6   6th  
Sr Anderson, James South Fayette 28-10 7   6th Section 3rd
Sr Bare, Weston Solanco 29-9 3   Section 3rd
Sr Bean, Ethan Central Bucks East 19-14 1   Section DNP
So Bernhard, Kevin Downingtown West 21-14 1    
So Bhatt, Ajay Council Rock South 16-9 1    
Jr Bonholtzer, Riley Lampeter-Strasburg 21-8 3    
So Broome, Gabe Strath Haven 23-11 1   Section DNP
Jr Bunting, Charlie Nazareth 24-3 11   2nd State 5th
Jr Cerminaro, Caden Upper Dublin 21-11 1    
Jr Colwell, Jaden Wallenpaupack 34-5 2   District 3rd
Jr Cortese, Carmen West Chester Henderson 27-7 1   1st State DNP
Fr Cunningham, Asher State College 29-6 6   1st  
Jr DeLeonibus, Nevio Shaler 14-14 7    
Jr Demcher, Connor Pottsville 35-9 11   5th District DNP
Fr Ferraro, Dominic Pine-Richland 33-6 7    
Fr Formaini, Max Armstrong 23-8 7    
So Fratelli, Rocco Northern York 30-5 3   3rd State DNP
Sr Garancsi, Cody McKeesport 13-11 7   Section 3rd
So Godshall, Brandon Upper Perkiomen 17-19 1    
Jr Goff, Hunter Twin Valley 24-13 3   Region DNP
So Henderson, Joey Exeter 23-15 3   Section 4th
Jr Henry, Noah Kiski Area 5-10 7   Section DNP
Sr Hohman, Troy Penn Trafford 26-2 7   2nd State 4th
Sr Holefelder, Shane Sun Valley 30-2 1   4th Region 6th
So Horne, Noah Hollidaysburg 6-20 6   District 4th
Jr Horton, Sam North Allegheny 13-17 7   Section 3rd
Jr Horvath, Christian Bethlehem Freedom 32-6 11   4th District 4th
Sr Houpt, Jacob Canon-McMillan 30-4 7   3rd Region DNP
Fr Hurd, Cyrus Erie Cathedral Prep 11-2 10   4th  
Jr Johnson, Hunter Mifflin County 29-8 6   3rd District DNP
Sr Jozi, Ali Northeast High 21-16 12   District DNP
So Kernan, Mason Bethel Park 35-1 7   4th Region DNP
Jr Key, Damian Dallastown 25-14 3    
Jr Kilkeary, Vincent Greater Latrobe 38-2 7   1st State 3rd
So Klodowski, Owen Baldwin 26-10 7   Section 3rd
Sr Kroptavich, Cole Abington Heights 21-12 2    
Sr Kwok, Connor LaSalle 16-17 12   Region 6th
Jr Lam, Ethan Central High 8-9 12    
Jr Layton, Jacob Connellsville 26-12 7   Region 4th
Sr Leiphart, Mason Dover 30-0 3   1st State 3rd
Fr Lengel, Kane Kennett 27-7 1    
Sr Logue, Sean Father Judge 13-0 12   3rd  
Jr Lyons, Mharel Erie 9-8 10    
Sr Marion, Dustin Harry S. Truman 23-14 1    
Jr McIntyre, Cael Bethlehem Catholic 27-8 11   1st State 6th
Jr Mentzer, Luke Chambersburg 18-6 3   6th Region DNP
Sr Meyers, Justin Phoenixville 22-10 1   Section DNP
Sr Meyers, Richard Peters Township 19-14 7   Section 4th
Jr Mimidis, Noah Ringgold 18-15 7   Section DNP
Fr Mitchell, Jake Cumberland Valley 22-10 3    
So Morley, Luke Conestoga Valley 24-7 3   Region DNP
So Moyer, Dom Delaware Valley 28-8 2   District 3rd
Fr Mrzlack, Steven Carrick 16-7 8    
Jr Neil, Cole St. Mary's 15-12 9    
So Nesbitt, Chris Ridley 26-6 1    
So Noe, Austin Northampton 22-9 11   6th State DNP
Sr Ortlip, Dominic Spring-Ford 27-10 1   5th State DNP
So Overcash, Dylan Plum 12-11 7    
Sr Paradine, Mark Cedar Cliff 8-8 3   Region DNP
Sr Passarelli, Luke Norwin 24-10 7   5th Section 3rd
Fr Pawlowski, Luke Gateway 14-11 7    
So Pecaitis, Gabriel Gettysburg 32-7 3   4th Section 3rd
Sr Poe, Devon Bradford 22-11 9   District 3rd
Sr Richard, Gavin Daniel Boone 31-9 3   5th Region DNP
So Rougeux, Adam Clearfield 13-13 9    
Fr Rush, Gavin Butler 25-14 7    
Jr Sallot, Logan Erie McDowell 16-5 10   5th State DNP
Jr Schorr, Dallas Central Dauphin 23-15 3    
Jr Segraves, Luke Williamsport 15-19 4   Region 4th
So Sheridan, Gavin Boyertown 30-6 1   3rd State DNP
Jr Smith, Casey Juniata 28-4 6   2nd Region 3rd
So Tirpak, Lucas Dallas 23-9 2   District 6th
Fr Trivelli, Rocco Roman Catholic 14-14 12    
Sr Williams, Jake Plymouth Whitemarsh 23-5 1   6th Region DNP
So Williams, Kamdyn Manheim Township 14-3 3   2nd State DNP
Jr Wisor, Eli Altoona 3-14 6   District DNP
So Ziegler, Mason Quakertown 37-4 1   2nd State 7th
Jr Zubryd, Tyler Moon 17-11 7    

Records are prior to the regional tournaments.