AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 113 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Sr Adamson, Justin Quakertown 19-14 1   Section DNP
Sr Allison, Nic Mifflin County 31-2 6   2nd State DNP
Fr Anderson, Caleb Meadville 23-5 10    
So Arobone, Charlie Souderton 28-10 1    
So Bentrim, William North Allegheny 21-12 7    
Jr Bonczewski, James South Western 10-14 3    
Fr Bove, Nico Ringgold 7-7 7    
Jr Brown, Nate West York 15-5 3   Section DNP
Sr Burke, Tony Council Rock North 30-5 1   1st State 7th
Fr Campbell, Cole Bethlehem Catholic 25-9 11   3rd  
So Caracciolo, Owen Hempfield Area 12-12 7    
Jr Carter, Rylan Chambersburg 18-7 3   5th Section 3rd
Jr Chappell, Tyler Seneca Valley 29-4 7   1st State 3rd
Sr Choates, Garrett Bellefonte 27-9 6   5th Region 4th
So Clawson, Travis Penn Manor 31-4 3   4th Section DNP
So Coffin, Cole Pennridge 29-8 1   5th Region 5th
Sr Cramer, Max Central High 12-11 12   Region DNP
Jr Dami, Brandon Canon-McMillan 23-7 7   3rd  
Jr Davis, Evan Clearfield 25-9 9   3rd Region DNP
So Dick, Vincent Oley Valley 28-8 3   Section DNP
So Fanelli, Benjamin Easton 21-17 11   5th District DNP
Fr Ferree, C.J. Central Dauphin 20-17 3    
Sr Forcine, Billy West Chester Henderson 23-17 1    
So Ford, Christian Avon Grove 17-10 1    
Fr Formaini, Alec Armstrong 19-12 7    
Jr Fortunato, Nicolas Roman Catholic 10-8 12    
Sr Foster, Clayton Central Mountain 14-20 6   District 3rd
So Garcia, James Wilson (West Lawn) 32-5 3   3rd Region 4th
So Garner, Zane Trinity 17-14 7   Section DNP
So Gesford, Jacob Lower Dauphin 12-7 3   Section DNP
So Gould, Dysen Punxsutawney 18-8 9   4th District 4th
Jr Han, Jinuk Plymouth Whitemarsh 20-7 1    
Sr Handra, Carson Norwin 18-14 7   Section 4th
So Harbert, Caiden West Allegheny 17-15 7   Section DNP
Jr Heimbach, Luke Boyertown 25-9 1   3rd Region 5th
Jr Heningcamp, Arontay Gateway 23-9 7   Section DNP
Fr Hewitt, Elijah Northeastern 22-5 3    
Fr Irwin, Nick Altoona 11-16 6    
Fr Islamov, Ramil Baldwin 26-5 7    
Jr Jacaruso, Zach Delaware Valley 33-1 2   1st State 2nd
So Jeckell, Sam Crestwood 22-12 2   District DNP
Jr Joling, Brady Chartiers Valley 29-11 7   4th Section DNP
Fr Jones, Jaidon Carrick 16-7 8    
Fr Joseph, Leo Greater Latrobe 29-12 7    
So Kearney, Timothy Sun Valley 27-7 1   Region DNP
Fr Kelly, Patrick Central Bucks West 28-4 1    
So Lay, Airyon Northeast High 7-13 12    
Fr McCormick, Seamus Franklin Towne Charter 3-5 12    
Fr McMillon, Darius Peters Township 26-2 7   2nd  
So Melendez, Rickie Father Judge 25-9 12    
Fr Milligan, Ben Strath Haven 27-7 1    
Jr Nasdeo, Cael Williamsport 27-3 4   1st State 2nd
Fr O'Donnell, Nathan Upper Darby 19-13 1    
Fr Parkins, Tahir Nazareth 29-3 11   2nd  
Fr Petrovich, Evan Connellsville 30-9 7   5th  
So Porter, Timothy Cocalico 24-14 3   Section DNP
Fr Putt, Carter Indiana 23-7 7    
So Reed, Alex Shikellamy 27-10 4   6th District 3rd
Fr Rooney, Jayden Waynesboro 25-11 3    
So Rozanski, Brandan Upper Perkiomen 31-4 1   4th Section DNP
Sr Ruble, Trent Conestoga Valley 18-5 3   6th Region DNP
So Ruffner, Grayson Wissahickon 17-15 1    
Fr Sarnic, Nico Franklin Regional 9-12 7    
So Schaukowitsch, Kelley Butler 21-13 7   Section 3rd
Jr Seefeldt, Colin Blue Mountain 26-10 11   District DNP
Sr Simpson, Shane Pine-Richland 22-9 7   Section DNP
Jr Smith, Cole Spring-Ford 28-2 1   2nd State DNP
Fr Snyder, Ethan General McLane 7-19 10    
So Snyder, Sam Plum 24-8 7   6th  
So Suzensky, Cameron Obama Academy 6-4 8   Region DNP
Fr Szczesniuk, Andrij Coatesville 31-5 1   6th  
Jr Tennis, Alexander Cumberland Valley 15-7 3    
Jr Thompson, Reese Taylor Allderdice 9-5 8    
Sr Tocci, Nico Warwick 35-2 3   2nd Section 4th
Jr Wagner, Carson Northampton 22-5 11   4th State 5th
So Williams, Jason West Scranton 22-6 2   District DNP
So Williams, Kaedyn Manheim Township 20-1 3   1st State 1st
Fr Zamudio, Simon Hazleton Area 21-9 2   6th  
Fr Zeigler, Keegan Cedar Cliff 19-10 3    

Records are prior to the regional tournaments.