AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AAA 106 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
So Adams, Justin York Suburban 25-8 3    
Fr Allgeier, Ryan Hatboro-Horsham 24-8 1    
Fr Allison, Thomas Trinity 25-10 7   6th  
Fr Beimel, Aiden St. Mary's 24-3 9   1st  
Fr Berger, Teige General McLane 26-14 10   5th  
Fr Berwick, Zachary Stroudsburg 28-4 11    
Fr Bomberger, Joey Juniata 13-17 6    
So Campbell, Rylen Plum 28-6 7    
Fr Carr, Quinn Owen J. Roberts 17-11 1    
Fr Coates, Johnathan State College 8-11 6    
So Colantonio, Charlie Pittsburgh CC 24-6 7   Section 3rd
Fr Conboy, Gannon Norwin 3-3 7    
So Cook, Tyson West Scranton 26-4 2   3rd State DNP
So Cramer, Clayton Kiski Area 17-14 7    
Fr Cruz, Javien Muhlenberg 21-12 3    
Fr Culp, Sam Red Land 9-11 3    
Fr Deorio, John Sun Valley 23-13 1    
Fr Desmond, Nathan Bethlehem Catholic 32-2 11   1st  
Jr Donahue, Aubree DuBois 9-13 9   District DNP
Sr Donovan, Eddie LaSalle 24-5 12   Region DNP
Fr Fanella, Nico Indiana 28-0 7   2nd  
So Flanagan, Liam Central Dauphin 27-5 3   1st Section 3rd
Fr Fuller, Ben Meadville 22-9 10   6th  
Jr Gallagher, Zach Upper Dublin 17-8 1    
Fr Garcia, Cameron Bellefonte 15-15 6    
So Habecker, Trenton Cocalico 13-10 3    
Fr Haines, Cole Unionville 28-7 1   6th  
Fr Harvey, Mason Red Lion 32-5 3    
Fr Hayes, Ryan Methacton 21-8 1    
Jr Heywood, Akahi Radnor 27-11 1    
Sr Hileman, Luke Altoona 30-3 6   2nd  
Jr Hoffman, Dorian Wyoming Valley West 32-5 2   5th District 5th
So Houser, Dean Daniel Boone 32-4 3   3rd Section 4th
Fr Huffman, Trent Connellsville 10-17 7    
So Kapusta, Tyler Franklin Regional 25-6 7   3rd Region DNP
Fr Karlie, Aiden Dallastown 16-13 3    
Fr Kelly, Christopher Easton 27-9 11   6th  
Fr King, Jakari Taylor Allderdice 6-7 8    
Fr Krupka, Carson Hollidaysburg 12-15 6    
So Leiphart, Eli Dover 22-9 3    
Fr Lukens, Landyn Selinsgrove 30-8 4   4th  
Fr Lutz, Xavier Clearfield 8-10 9    
Jr Machado, Landon Delaware Valley 21-15 2   4th District 5th
So Malave, Louis Manheim Township 26-12 3   5th  
So Malovich, Ana Butler 23-10 7   Section 4th
Sr Mars, Matt Carrick 19-7 8    
Fr Martinelli, Colby Pennridge 19-10 1    
Fr Mauro, Giovanni St. Joseph's Prep 16-13 12    
Sr McCormack, Teague Central Bucks West 26-9 1   Section DNP
Fr McFadden, James Franklin Towne Charter 8-2 12    
So McFarland, Cole Haverford High 30-2 1   3rd State DNP
Fr Miller, Seth Bethel Park 19-12 7    
So Mizenko, Tanner Canon-McMillan 28-10 7   4th  
Fr Montes, Phil Cumberland Valley 22-8 3    
So Montoya, Ejiro Mount Lebanon 27-7 7    
Fr Nelson, Curtis Ridley 29-2 1   4th  
Fr Oler, Keagan Erie Cathedral Prep 18-7 10   3rd  
Fr Parisan, Chase Oley Valley 29-5 3    
Fr Pedrick, Garrett Carlisle 21-16 3    
So Raymond, Scotty Pocono Mountain East 9-6 11   District DNP
So Reitter, Luke Council Rock South 29-12 1   2nd Region 6th
So Rizzotto, Dominic Nazareth 17-7 11    
So Schalleur, Ryan West Chester Henderson 21-12 1    
So Schipani, Giavonie North Hills 29-4 7   Region DNP
Fr Sement, Eren Council Rock North 32-5 1   1st  
Fr Sherman, Zach Chambersburg 19-11 3   6th  
Fr Sigle, Chase Downingtown West 28-9 1    
Jr Sirianni, Luke Abington Heights 34-0 2   2nd State 6th
So Smith, Connor Seneca Valley 26-5 7   5th Region DNP
Fr Smith, Gus Spring-Ford 30-7 1   5th  
So Stern, Cade West Allegheny 12-17 7    
Sr Sylvester, Aland Northeast High 17-14 12    
Jr Tocci, Marco Warwick 32-4 3   4th Section 4th
So Walker, Casey North Allegheny 26-10 7   Section 4th
So Williams, Jorden Hempfield 26-6 3   2nd Section DNP
Fr Willochell, Luke Greater Latrobe 36-4 7   1st  
Fr Worsen, Michael Fox Chapel 18-8 7    

Records are prior to the regional tournaments.