AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 285 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Jr Baldwin, Zachary Girard 31-10 10    
So Baronick, Joey Burgettstown 27-12 7   6th District 4th
Sr Beach, Derek Northern Bedford 19-10 5   7th District 4th
Sr Bell, Imani Archbishop Ryan 27-12 12   Region DNP
So Brewer, Caleb Wyomissing 31-5 3   5th District 6th
Sr Campbell, Danah Sheffield 25-6 9   District DNP
Sr Carter-Green, Cameron Washington 23-3 7   3rd  
Sr Crawley, Lance Central Valley 14-12 7    
Sr Cutler, Grant Camp Hill 27-11 3   8th  
Sr Deems, Josh Beth-Center 21-17 7    
Jr DeMann, Derrick Montrose 31-8 2   Region DNP
So Ewing, Braden Tyrone 30-9 6   4th District DNP
Jr Flaherty, Christian Keystone Oaks 20-9 7    
Sr Flood, Thomas Western Wayne 24-7 2   6th Region DNP
Fr Gathrie, Garet Commodore Perry 10-13 10    
Jr Hartman, Bruce Berwick 30-7 2   Region DNP
Jr Hill, Coltin Laurel 29-7 7    
Sr Iswalt, Mason Berks Catholic 31-9 3   6th Section 5th
Fr Johnson, Austin Muncy 35-1 4   1st  
Sr Kahle, Porter Brookville 10-10 9    
Sr Klinger, Chase Philipsburg-Osceola 19-11 6   District DNP
Sr Krauss, Ben Salisbury Township 25-9 11   District 4th
Sr Laird, Aarron Bellwood Antis 11-8 6   Section 4th
Sr Lingenfelter, Cooper Bedford 14-7 5   5th District 3rd
Fr Livezey, Tristan Springfield Township 13-13 1    
Jr Ludlow, Mason Notre Dame-GP 22-11 11   7th  
Sr Maule, Nicholas Hickory 21-19 10    
Jr Mazurek, Mike Sharon 27-5 10   4th District 6th
Sr Mead, Jacob Biglerville 15-7 3    
Jr Miller, Brad River Valley 30-11 6   Section DNP
Sr Muzika, Leo Faith Christian Academy 29-9 1   2nd State DNP
Jr Neiderhiser, Mason Southmoreland 23-9 7    
So Nittinger, Joshua Athens 28-17 4   Section DNP
Sr Nosko, Lodge Titusville 28-10 10   3rd Section 4th
Sr Nystrom, Shawn Kane 18-8 9   District DNP
Sr Perrine, Joshua Saegertown 33-6 10   2nd Section 3rd
Jr Pfizenmayer, Tyler Saucon Valley 35-9 11   3rd  
Jr Quick, Karter Central Cambria 28-6 6   8th District DNP
Sr Rauch, Nathan Milton 31-8 4   5th Region DNP
Sr Reyda, Xavier Corry Area 27-4 10   1st Region DNP
Jr Robell, Riley Bishop McDevitt 33-1 3   1st State 2nd
Sr Sample, Ramy Cochranton 20-15 10   6th Section DNP
Jr Sheppard, Charles Hamburg 27-11 3   4th  
So Shnipes, Max Scranton Prep 24-2 2   State DNP
Jr Singleton, Gunner Huntingdon 31-7 6   2nd District 4th
Sr Sottolano, Kade Williamson 32-1 4   3rd Region DNP
Sr Stiffler, Donovan Ellwood City 16-16 7    
Jr Thompson, Gavin Brockway 31-3 9   5th  
Jr Treibley, Gunner Meadowbrook Christian 32-7 4   4th Region DNP
Jr Troutman, Justis Tri Valley 31-12 11   District DNP
Jr Ulrich, Emmanuel Mifflinburg 27-2 4   2nd State 5th
Sr Watkins, Matt Tussey Mountain 29-3 5   1st State DNP
Jr Wentzel, Peyton Upper Dauphin 28-2 3   Section 5th

Records are prior to the regional tournaments.