AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 215 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
So Ayers, Gavyn Coudersport 24-7 9   District DNP
Sr Backes, Damon Mount Carmel 27-3 4   2nd State DNP
So Bastian, Cale Milton 5-5 4   6th District DNP
Sr Bearjar, Kirk Forest Hills 26-5 6   3rd Section 4th
Sr Black, Cael Eisenhower 29-1 10   4th State DNP
Jr Blobe, Jared Notre Dame-GP 22-12 11   4th District 3rd
Fr Boylan, Luke Burrell 24-16 7    
So Brooks, Porter Saegertown 18-12 10   District DNP
Sr Bumbarger, Billy West Branch 19-15 6    
Sr Carolus, Ben Juniata Valley 20-5 6   Section 4th
So Daniels, Vitali Bentworth 26-5 7   2nd District DNP
Jr DiMuccio, Ryan Laurel 21-14 7   Section 3rd
Sr Frame, Matthew Northern Lehigh 15-6 11   5th  
Sr Gontis, Michael Bishop McDevitt 19-8 3   6th Section 5th
Sr Govern, Anthony Southmoreland 34-5 7   4th Section 3rd
Sr Gradistanac, Stojan Springfield Township 28-2 1    
Fr Hagans, Zane Somerset 21-9 5    
So Hale, Ceaton Bedford 19-7 5   5th District 3rd
Sr Honan, David Moshannon Valley 24-3 6   8th  
Jr Houser, Jonah Lackawanna Trail 36-6 2   3rd Region DNP
Sr Hyzinski, Richie Wyoming Area 24-11 2    
Jr Keep, Abraham Girard 31-4 10   3rd Region DNP
Fr Keiper, Mason Biglerville 28-10 3    
So Kline, Brody Berks Catholic 31-3 3   2nd State DNP
Sr Kryznewski, Sebastian Greater Nanticoke 8-1 2    
Sr Kuzma, Alex Central Valley 10-5 7   District DNP
Jr Leon, Bradley Montgomery 33-10 4   District DNP
Sr Linkerhof, Hayden Corry Area 30-6 10   1st State 7th
Jr Long-McKenzie, Laminakil Belmont Charter 7-3 12    
Sr Mahaffey, Dante Saucon Valley 23-0 11   3rd State 6th
Jr McCloskey, Brayden Reynolds 23-10 10    
Jr McFetridge, Brayden Cranberry 17-6 9   6th District DNP
Jr Miller, Mitchell Allentown CC 20-6 11   7th District DNP
Sr Millward, Landon Freedom Area 23-4 7   7th  
Sr Morrison, Brad West Perry 41-1 3   1st State DNP
Sr Motto, Daregan Hamburg 26-10 3   Section DNP
Jr Norris, Ethan Bellwood Antis 20-12 6   Section DNP
Jr Piermatteo, Vincent Archbishop Ryan 9-17 12    
Sr Pitzer, Dayton Mount Pleasant 37-0 7   1st State 1st
Jr Presnell, Nick Chestnut Ridge 22-13 5   District 4th
Sr Quinton, Joseph Southern Columbia 26-12 4   5th  
Sr Rafferty, Bryce Brookville 33-4 9   2nd Region DNP
Jr Reigner, Ben Lancaster Catholic 36-8 3   District 5th
Jr Scott, Jacob Boiling Springs 24-20 3   8th  
Sr Sipps, Mike Williamson 28-6 4   4th District 6th
Jr Smith, Logan McGuffey 12-16 7    
Jr Spangle, Britton Glendale 31-9 6   6th Section 3rd
Jr Spires, Michael Seneca 23-6 10   Section 3rd
Sr Wilken, Zack Honesdale 33-8 2   District 4th
Sr Wilson, Collin Greenville 15-6 10    
Sr Woodruff, Nicholas Wyalusing 32-1 4   1st Region DNP
Jr Yeager, Hunter Commodore Perry 12-17 10   Section DNP
So Young, Miska Port Allegany 28-8 9   5th  

Records are prior to the regional tournaments.