AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 189 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Jr Allen, Ethyn Corry Area 29-15 10   6th  
Fr Bremigen, Jude Southern Columbia 15-8 4    
Sr Caldwell, Landon Saegertown 38-3 10   4th State DNP
Jr Campbell, Ben Northwestern 24-13 10    
So Carroll, Liam Berwick 20-9 2   District 6th
Jr Church, Danny Fort LeBoeuf 29-8 10   5th State DNP
Sr Clark, Cole Burrell 32-12 7   6th District DNP
Sr Cory, Isaac Montoursville 34-6 4   1st State DNP
So Crist, Alex Chestnut Ridge 9-9 5    
Sr Csencsits, Ty Saucon Valley 27-7 11   2nd State 8th
Sr Csutoros, Alston Beth-Center 26-15 7   Section 4th
Sr Cummings, Avery Kennard-Dale 22-13 3   8th Section 5th
Sr Cutchember, Patrick Quaker Valley 37-4 7   1st State DNP
Fr Figueroa, Yuri Hickory 11-21 10    
Sr Foltz, Noah Bald Eagle Area 27-7 6   4th District DNP
Sr Gnibus, Noah Mount Pleasant 13-2 7   2nd State DNP
Sr Hussie, Owen Springfield Township 29-3 1   7th  
Sr Johns, Dillon Upper Dauphin 26-6 3    
Sr Jones, Connor Danville 20-11 4    
Sr Karpinski, Cole Greenville 35-0 10   1st State 6th
Jr Krassnoski, Ryan Conemaugh Township 12-12 5   District 4th
Sr Kubat, Ethan Central Cambria 26-5 6   5th District 4th
So Lampe, John West Greene 16-14 7    
So Lapenna, Joseph Notre Dame-GP 27-13 11   5th State DNP
Sr Lorson, Landon South Williamsport 21-4 4   4th Section 4th
Jr Lyons, Hunter Penns Valley 24-11 6   District DNP
Jr Mathias, Grant Berlin Brothersvalley 30-7 5   7th Region DNP
Sr McDermott, Caleb Jim Thorpe 18-4 11    
So Morgan, Brenan Central Valley 27-4 7   3rd  
So Neal, Collin Boiling Springs 38-12 3   6th Section 5th
So Osborne, Aiden Commodore Perry 18-10 10   Section DNP
Jr Packer, Haydn Jersey Shore 33-5 4   2nd Region 4th
So Paynter, Tucker Trinity 33-2 3   4th State DNP
Jr Renner, Paul Honesdale 20-6 2   6th Region DNP
Jr Roberts, Levi Biglerville 21-18 3   Section DNP
Jr Ross, Seth Lackawanna Trail 36-6 2   5th Region DNP
So Salvini, Anthony Fort Cherry 25-16 7    
So Saylor, Timothy Berks Catholic 28-13 3    
Jr Scheib, Jacob Tri Valley 37-4 11   1st State DNP
So Schmidt, Drake Reynolds 11-16 10    
So Shaffer, Alex Curwensville 17-11 9    
Sr Shaw, Dominic Philipsburg-Osceola 15-15 6   District DNP
Jr Sine, Caleb Faith Christian Academy 12-9 1   Region DNP
Sr Smeal, Nikolaus Moshannon Valley 22-9 6    
Jr Stewart, Seth Brockway 30-6 9   2nd Region 4th
Jr Tinstman, Chase Laurel 20-17 7   8th District DNP
Jr Wagner, Austin Penn Cambria 22-13 6   District 4th
Jr Werner, Kade Bishop McDevitt 25-5 3   3rd Region 6th
Jr Wharton, Nick Bloomsburg 28-7 4    
Sr Wrobleski, Connor Wyoming Area 33-4 2   3rd Region DNP
Fr Young, Juuso Port Allegany 19-11 9    
So Zambrano, Gabe Pope John Paul II 6-6 1    
Jr Zimmerman, Jackson Brookville 20-4 9   3rd Region DNP

Records are prior to the regional tournaments.