AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 172 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
So Angley, Isaiah ELCO 12-12 3    
Fr Beckett, Jonny Faith Christian Academy 9-15 1    
Fr Belfiore, Easton Brookville 23-12 9   4th  
Fr Bowers, Aaron Northern Bedford 26-5 5    
Jr Burgess, Gavin Port Allegany 14-13 9    
Fr Close, Caleb Bald Eagle Area 34-9 6   4th  
So Cohenour, Tommy Southern Huntingdon 28-4 6   8th District DNP
Jr Covell, Brock Titusville 31-5 10   1st Region DNP
So Davenport, Shamere Belmont Charter 21-3 12   7th Region 6th
So Davis, Gabriel Berks Catholic 28-6 3   4th  
Sr DeLuca, Aaron Montour 20-5 7   Section 3rd
Jr Dennis, Kaden Johnsonburg 21-8 9   2nd Region DNP
Sr Diemert, Mason Quaker Valley 31-6 7   6th  
Sr Dubler, Suds Glendale 33-2 6   2nd State DNP
So Enders, Carter Halifax 27-9 3    
Jr Erb, Clayton Northern Lebanon 24-16 3   Section DNP
Sr Ewing, Mike Washington 24-5 7   District 4th
Sr Felker, Cole Penns Valley 29-8 6   Section 3rd
Sr Frederick, Benjamin Scranton Prep 20-4 2   District 4th
So Garcia, Garrett Southern Columbia 32-3 4   1st State DNP
Sr Gledhill, Louden Cochranton 28-8 10   5th  
Jr Gray, Jagger Trinity 33-3 3   District 5th
Jr Hagerman, Caden Danville 16-9 4   District DNP
So Haubert, Daniel Palisades 24-9 11   3rd District DNP
So Hayne, Bennett Greenville 17-15 10   Section DNP
Fr Higley, Mason Towanda 21-12 4    
Jr Holland, Ty Hickory 30-15 10   District DNP
Fr Holmes, Rowan Somerset 22-8 5   5th  
Jr Jones, Jacob Saucon Valley 39-3 11   1st State 4th
Fr Lawler, Lucas Bishop McDevitt 25-9 3   5th  
So Lawrence, Rune Frazier 29-3 7   1st State 1st
So Layhue, Jacob Beth-Center 25-14 7    
Sr Lear, Nolan Benton 36-4 4   2nd State 3rd
Jr Lehman, Kohen North Penn-Liberty 29-4 4   4th State DNP
So McAnany, Adam Jefferson Morgan 18-17 7   Section 3rd
Jr Miller, Lucas Northwestern Lehigh 25-11 11   6th District DNP
Jr Miller, Ryan Seneca 19-5 10   District DNP
Sr Moore, Daniel Chestnut Ridge 27-7 5   7th Region 6th
Jr Morrisey, Jason Springfield Township 17-9 1    
Jr Noyes, Jacob Burgettstown 25-17 7    
Sr Ofalt, Nathan Mountain View 17-5 2   6th Region DNP
Jr Parker, Riley Canton 29-9 4   3rd District 6th
Sr Robinson, Bryson Southmoreland 29-11 7   District DNP
Sr Rozanski, Tyler Lackawanna Trail 30-10 2   5th  
Jr Ryan, Josh Lake Lehman 13-13 2   District DNP
Fr Savitz, Mason Corry Area 34-13 10   6th  
Sr Smith, Clayton Commodore Perry 27-9 10   State DNP
So Smith, Jack Brockway 14-9 9   District 4th
Sr Stewart, Gavin Marion Center 18-7 6   3rd State DNP
Sr Templeton, Tye Forest Hills 15-7 6   Section 3rd
Jr Tettemer, Garrett Notre Dame-GP 21-12 11   2nd District 4th
Jr Wagner, Jalen Reynolds 27-8 10   3rd State DNP
Jr White, Deion Boiling Springs 24-21 3   8th  

Records are prior to the regional tournaments.