AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 152 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Sr Arrington, Jackson Forest Hills 31-2 6   1st State 1st
So Augenbaugh, Logan Curwensville 22-6 9   5th Region DNP
Jr Berish, Tyler Beth-Center 33-2 7   3rd State DNP
Sr Bishop, Gage Biglerville 27-8 3   7th Section 5th
Sr Blackner, Austin Conemaugh Township 21-9 5   District DNP
Sr Boughton, Joey Avonworth 27-8 7   7th District DNP
Jr Christie, Andrew Bishop McDevitt 35-4 3   1st State DNP
So Clymer, Dalton Northwestern Lehigh 21-7 11   6th Region DNP
Fr Covell, Jaxon Titusville 23-16 10    
Sr Deem, Devon Montgomery 39-2 4   1st State 4th
Jr Duggan, Michael Boiling Springs 41-6 3   2nd State 3rd
Jr Ferguson, Bailey Canton 33-12 4   6th District DNP
So Fleeger, Devyn Cranberry 22-14 9    
Jr Gentile, Luke Greenville 21-15 10   Section 2nd
So Giannetti, Joey Honesdale 24-11 2   District 4th
So Giraffa, Domonic Delone Catholic 23-12 3    
Sr Heaney, Gabe Jim Thorpe 31-6 11   District 3rd
Jr Hockenberry-Folk, Justice West Perry 35-12 3   3rd Region 6th
So Hohman, Hunter Grove City 19-0 10   2nd Region DNP
Jr Hower, Lincoln Faith Christian Academy 24-9 1   8th Region DNP
Sr Hughes, Luke Philipsburg-Osceola 19-14 6   District DNP
Jr Ice, Tristan Southmoreland 23-12 7    
Sr Jaquay, Gannon Eisenhower 31-6 10   4th Section 1st
Sr Johnson, Conor Mount Pleasant 16-18 7   6th Section 3rd
Sr Kettering, Kane Reynolds 28-8 10   1st State DNP
So Kovach, Eric Burgettstown 27-16 7   District DNP
Jr Leonard, Conor Northern Lebanon 28-17 3   District DNP
Sr Little, Nathan Penn Cambria 21-15 6   District DNP
Fr Masood, Ezra Tussey Mountain 24-8 5   8th  
So McChesney, Conner Fort LeBoeuf 28-7 10   3rd Region 4th
Sr Merritt, Tyler Ridgway 25-8 9   District DNP
So Moore, Kobe Camp Hill 31-9 3   Section 5th
So Moore, William Laurel 15-15 7    
Sr Moyer, Jack Chestnut Ridge 31-6 5   2nd State DNP
So Murphy, Louden Southern Columbia 21-15 4   5th  
So Pisano, Isaiah Hopewell 27-6 7   5th  
Sr Price, Cooper Wyoming Area 35-0 2   3rd State DNP
Fr Ramsay, Keegan Notre Dame-GP 21-13 11   5th  
So Reese, Mason Bald Eagle Area 12-17 6   Section 4th
Jr Rehfuss, Nicolas Archbishop Ryan 29-8 12   Region 6th
Sr Richey, Justin Quaker Valley 32-6 7   4th Region 6th
So Rodarmel, Kaden Loyalsock 25-6 4   District DNP
Jr Rodriguez, John Belmont Charter 8-2 12    
Jr Ross, Deegan Lackawanna Trail 33-7 2   4th Region DNP
Sr Rude, Karter Athens 30-6 4   2nd District DNP
Sr Schaffer, Trevan Commodore Perry 16-18 10    
Jr Scrivanich, Liam Saucon Valley 28-9 11   4th State DNP
Jr Shamaski, Aidan Hanover Area 15-9 2   District 5th
Sr Shank, Xander Bellwood Antis 20-12 6   District DNP
Jr Stuchal, Cole River Valley 27-7 6   District DNP
Jr Thomas, Clay Union City 30-10 10   Region DNP
Jr Weaver, Carson Brookville 18-18 9   6th  
Fr Wenrich, Chase Lewisburg 27-10 4    

Records are prior to the regional tournaments.