AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 145 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Sr Alderfer, Eric Faith Christian Academy 30-8 1   1st State 4th
Jr Arcadipane, Nicolas Western Wayne 24-8 2   5th Region DNP
Fr Avery, Mason Honesdale 30-9 2    
So Bechakas, Reece Kane 25-7 9   3rd District DNP
Sr Bluhm, Michael Lackawanna Trail 33-7 2   Region DNP
Sr Boltz, Mason Tri Valley 34-11 11   District DNP
Jr Brandebura, Chase Carlynton 28-9 7   District DNP
So Buchanan, Story Girard 28-8 10   2nd District DNP
Fr Celaschi, Ryan Frazier 27-9 7    
Jr Cieleski, Brecken Brookville 23-11 9   District 4th
Sr Clark, Kayden Northern Lebanon 33-14 3   Region DNP
Jr Debnar, Tyler Beth-Center 28-13 7   Region DNP
Sr Foster, Austin Philipsburg-Osceola 24-9 6   7th State DNP
So Fountain, Lloyd Northwestern 29-13 10   Section 3rd
So Frameli, Chase Jefferson Morgan 30-3 7   4th Section 3rd
Jr Gilfoil, Jake Bishop McDevitt 29-6 3   3rd State DNP
Sr Gill, Carter Hickory 32-5 10   1st State 7th
So Golden, Jaymen Southern Columbia 21-17 4    
Fr Gourley, Mason Clarion 23-6 9   6th  
Jr Grubb, Devin Huntingdon 30-8 6   District DNP
So Harer, Conner Montgomery 40-0 4   1st State 5th
Sr Hartranft, Jaryn Catasauqua 36-4 11   7th District 3rd
Jr Heilbrun, Gage Marion Center 34-6 6   5th Section 3rd
Sr Jaskulski, Aiden Greater Nanticoke 27-10 2   District 4th
Sr Klenke, Camren Reynolds 23-14 10   4th  
Jr Krepp, Charles Laurel 22-15 7   District DNP
Jr Lady, Seth Biglerville 16-9 3    
Sr Lancos, Anthony Burgettstown 32-10 7   8th Section 3rd
Sr Leshock, Mason Line Mountain 29-9 4   4th Region DNP
Sr Maag, Evan Notre Dame-GP 37-9 11   2nd State DNP
Jr Mann, Hayden Conwell-Egan 26-4 12   5th State DNP
Sr Markle, Cael Saucon Valley 33-10 11   4th Region 6th
Jr Maurer, John Berks Catholic 29-16 3   District DNP
So Messick, Mason Newport 22-14 3   District DNP
So Perkins, Charles Valley 21-5 7   District 4th
Jr Proper, Trey Corry Area 25-13 10   Section 3rd
Fr Seidel, Tucker West Perry 31-16 3   8th  
Sr Shaffer, Zach Curwensville 17-14 9   District DNP
So Summers, Caullin Sharpsville 28-7 10   5th Region DNP
Sr Szymanski, Shawn Burrell 29-6 7   6th District 4th
Sr Teeter, Noah Forest Hills 24-2 6   3rd District 4th
Jr Thomas, Ryan Conemaugh Township 21-7 5   District DNP
Sr Tretter, Timothy North Star 26-6 5    
So Vincenzes, Braden Loyalsock 27-7 4   6th Section 4th
Sr Wagner, Kaiden Lewisburg 30-3 4   2nd State 5th
Jr Ward, Hayden Canton 38-6 4   3rd Region DNP
So Watson, Ty Penns Valley 33-0 6   1st Region DNP
Sr Weiss, Jaxon Springfield Township 22-6 1    
Sr Weyandt, Trevor Chestnut Ridge 28-3 5   2nd Region DNP
So Wilson, Ean Boiling Springs 33-15 3   6th Section 5th
So Wolfkiel, Landen Titusville 11-8 10   Section DNP
Jr Wood, Reese Tyrone 32-11 6   Region DNP

Records are prior to the regional tournaments.