AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 138 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Sr Biscoe, Kole Southern Columbia 24-6 4   4th Region 4th
Jr Bluhm, Max Lackawanna Trail 27-12 2   Region DNP
Sr Boni, Ambrose Central Valley 31-2 7   2nd  
So Brown, Rudy Burgettstown 31-10 7   4th District 4th
Jr Brubaker, Landen ELCO 33-15 3   District DNP
So Campbell, Stoudamire Columbia 31-6 3   District 5th
Jr Cornetto, Liam Marion Center 30-9 6   Section 3rd
Jr Courtney, Jacob Athens 24-7 4   District 6th
Sr Crookham, Ryan Saucon Valley 9-0 11   1st  
So Donaldson, Gavin Titusville 14-9 10    
Fr Evanitsky, Anthony Wyoming Area 39-2 2   3rd  
Jr Fehr, Gavin Catasauqua 32-9 11   4th District 4th
Jr Gentile, Tino Reynolds 19-13 10    
Fr Hamilton, Cody Grove City 24-6 10   3rd  
Sr Harbert, Ryan Ligonier Valley 24-8 7   State DNP
Jr Horger, Ricky Conwell-Egan 27-4 12   8th Region DNP
Sr Johnson, Andrew Southmoreland 27-11 7   5th  
Sr Karper, Kobin Boiling Springs 36-3 3   2nd Region DNP
Sr Kneeland, Riley Greenville 27-6 10   5th Section 3rd
Jr Kunselman, Brayden Brookville 35-6 9   4th  
Fr Lacinski, Isaac Burrell 30-13 7    
Fr Lenzi, Carmine Berks Catholic 26-8 3   6th  
Jr Martin, T.J. Honesdale 28-6 2   District 5th
Sr Martinec, Stephen Cochranton 22-6 10   6th District 6th
So Michaels, Damon Elizabeth Forward 11-1 7   State DNP
Fr Milheim, Cameron Warrior Run 35-8 4   1st  
Sr Morris, Harley Kane 27-6 9   Region DNP
Sr Murphy, Zach Hanover Area 22-13 2    
Fr Mykut, Eric Huntingdon 21-14 6    
So Ney, Joey Biglerville 24-16 3    
Jr Pfeffer, Alex Archbishop Ryan 29-12 12   Region DNP
Sr Pierce, Connor Harbor Creek 31-0 10   1st State 4th
Jr Pifer, Jeffre Bald Eagle Area 28-11 6   Section 2nd
So Poklembo, Jamison Mount Pleasant 31-9 7   3rd State DNP
Sr Reichart, Artem Delone Catholic 27-10 3    
Sr Savitz, Hunter Corry Area 31-18 10   District DNP
Jr Saylor, Connor Hickory 36-5 10   2nd State 6th
Jr Schadel, Lane Line Mountain 29-8 4   6th District DNP
Jr Schultheis, Matt Freedom Area 18-5 7   District DNP
Sr Snoeberger, Cameron North Star 18-7 5   7th District 3rd
So Stephen, Chase Tri Valley 27-14 11   District DNP
So Stiles, Peyton Port Allegany 14-13 9    
Sr Syfert, Austin Richland 17-9 6   Section 3rd
Sr Temple, Caden Benton 25-16 4   5th  
Sr Toth, Easton Forest Hills 31-5 6   1st State DNP
Jr Vaughn, Bryson Notre Dame-GP 31-12 11   3rd District DNP
So Wagner, Cody Faith Christian Academy 25-12 1   5th State DNP
So Walk, Lukas Tyrone 19-13 6   8th District DNP
Sr Weist, Chad Tussey Mountain 23-9 5   Region 6th
Fr Wenner, Dane Cranberry 30-7 9    
So Weyant, Mason Chestnut Ridge 11-10 5   6th  
Jr Wirnsberger, Cade Meadowbrook Christian 36-2 4   2nd State 6th
Jr Zeigler, Nolen West Perry 33-8 3   7th State 8th

Records are prior to the regional tournaments.