AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 132 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
So Armistead, Marvin Berks Catholic 32-7 3   5th District 6th
So Badger, Gavin Lancaster Catholic 28-12 3   District DNP
So Baker, Logan Somerset 20-12 5    
So Barvitskie, Mason Southern Columbia 32-6 4   3rd State 5th
So Beck, Brody Cambridge Springs 28-14 10   Region DNP
Fr Bissell, Jonathon Sharpsville 24-14 10    
Jr Bollman, Calan Chestnut Ridge 33-6 5   1st State DNP
So Bowers, Jackson Fort LeBoeuf 22-16 10   District DNP
Sr Brown, Cole Catasauqua 26-13 11    
Sr Caldwell, Dominic Susquenita 33-3 3   4th State DNP
So Campbell, George Glendale 29-10 6   7th District DNP
Jr Chacon, Peter Montour 34-5 7   4th Region DNP
Sr Chletsos, Brandan Notre Dame-GP 34-9 11   1st State 2nd
Sr Coukart, Anthony Penn Cambria 16-15 6   Section 3rd
Fr DeLong, Daniel Cranberry 15-14 9    
Sr Doi, Christian Camp Hill 32-1 3   3rd State DNP
Jr Fegert, Nik Curwensville 23-10 9   5th Region DNP
Jr Ferra, Nicholas Burrell 31-15 7   6th Region DNP
So Gable, Marcus Philipsburg-Osceola 30-6 6   8th State DNP
Jr Geertgens, Dylan Montrose 34-4 2   6th Region DNP
Fr Goe, Ryder South Side Beaver 9-5 7    
Jr Heckman, Conner Midd-West 36-4 4   1st State 7th
Sr Howell, Drew Honesdale 29-6 2   Region DNP
Sr Hughes, Micah Valley 7-3 7    
Sr Kinney, Damion Corry Area 22-16 10   Section 3rd
Jr Kolb, Ethan Benton 28-11 4   2nd State 7th
Sr Lavish, Anthony Conwell-Egan 27-7 12   7th Region DNP
So Lazzar, Wyatt Commodore Perry 28-5 10   3rd District DNP
Jr Lee, Ethan Lackawanna Trail 34-10 2   Region DNP
Sr Martinec, Jack Cochranton 29-5 10   2nd Region DNP
Sr Matthews, Jaxon Central 23-6 6   District 4th
Sr McCollum, Kyle Beth-Center 32-4 7   3rd State 8th
Sr Miller, Cody Hickory 29-13 10   6th Region 4th
Jr Millward, Tanner Freedom Area 28-12 7    
Sr Nicholas, Connor Saucon Valley 24-11 11   District 3rd
Fr Pisarchick, Parker Brockway 27-9 9   4th  
Sr Platz, Logan Seneca 18-12 10   District 6th
Jr Ponce, Devan Biglerville 30-8 3    
Sr Porter, Roderick Springfield Township 26-6 1    
So Puchalsky, Blain West Perry 27-17 3   6th Region DNP
Jr Puderbach, Caiden Hughesville 31-7 4   4th Section 4th
Sr Reinsel, Owen Brookville 37-2 9   1st State 4th
Jr Ritinski, Brandon Lake Lehman 12-14 2   District DNP
Jr Samy, John Salisbury Township 27-8 11   State DNP
Jr Sentipal, Joey Burgettstown 35-4 7   2nd State DNP
Sr Seymour, Seth Troy 26-11 4   Region DNP
So Shaulis, Greg Mount Pleasant 21-10 7   District DNP
Sr Sipes, Ashton Tyrone 29-7 6   5th District DNP
Fr Stein, Max Faith Christian Academy 28-8 1   2nd  
Sr Taylor, Kevin Bald Eagle Area 12-16 6    
Jr Ulderich, Landon Berlin Brothersvalley 20-13 5   District 3rd
Fr Vitalo, Ian Schuylkill Valley 25-8 3   8th  
Fr Vogel, Blaize Montoursville 29-13 4   5th  

Records are prior to the regional tournaments.