AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 126 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Jr Bounds, Eli Boiling Springs 35-6 3   4th State DNP
Sr Bruce, Dylan Elizabeth Forward 23-6 7   6th  
Jr Burkett, Kobi Chestnut Ridge 29-8 5   3rd Region 6th
Sr Cafrelli, Tim South Side Beaver 28-5 7   4th  
Jr Chiesa, Sebastian Church Farm School 19-1 1    
Sr Chilcote, Caden Mount Union 22-10 6   Section 3rd
Sr Cook, Ridge Redbank Valley 24-6 9   Region 4th
Fr Doi, Noah Camp Hill 36-2 3   6th  
Jr Dunsmore, Landon Huntingdon 27-10 6   District DNP
So Fisher, Ryan Mahanoy 22-7 11    
So Forcellini, Hunter Forest Hills 23-10 6   District DNP
So Foulk, Blake Cochranton 21-15 10    
Sr Frantz, Scott Philipsburg-Osceola 16-15 6   District DNP
Jr Gage, Gunnar Cambridge Springs 21-5 10   3rd Region DNP
Sr Gardner, Robert South Williamsport 33-4 4   3rd State 6th
Jr Granahan, Dylan Benton 28-13 4   4th District DNP
Sr Harder, Nick Montrose 24-12 2   District 4th
Fr Henning, Colton United 19-9 6    
Fr Hontz, Chase Faith Christian Academy 28-8 1   1st  
So Hoover, Trent Penn Cambria 28-6 6   1st Region DNP
Fr Hunsinger, Ayden Wyalusing 22-10 4    
Sr Husick, Trevor Tussey Mountain 29-3 5   2nd State DNP
Jr Johnson, Scott Muncy 34-1 4   1st State 2nd
Sr Kritzer, Aidan Line Mountain 24-7 4   6th District 6th
So Krivosh, Timmy Hickory 21-12 10   Region DNP
Jr Krul, Brandon Quaker Valley 32-9 7   7th  
Jr Lehman, Owen Northern Lebanon 28-16 3   Region DNP
Sr Lynch, Zane Slippery Rock 19-13 10    
So Maby, Jackson Blue Ridge 33-5 2   5th Region DNP
Fr Mateo, Hector Saucon Valley 25-14 11   8th  
Fr McCray, Gavyn Freedom Area 18-5 7    
Jr Milheim, Kaden Warrior Run 38-5 4   2nd Region 4th
So Mingee, Cameron Littlestown 28-7 3   5th Region DNP
Sr Missimer, Ethan Annville-Cleona 24-17 3   Section 5th
Fr Morrison, Tyler West Perry 35-10 3   7th  
Sr Palmer, Mark Brockway 28-7 9   1st Region 4th
So Przybycien, JoJo Fort LeBoeuf 35-3 10   2nd State 6th
Sr Reinert, Dillon Brandywine Heights 26-9 3   3rd State DNP
Fr Reszkowski, Conner Cranberry 24-11 9   5th  
So Robson, Charlie Conwell-Egan 34-5 12   2nd State DNP
So Rodgers, Trenton Titusville 25-12 10   6th Section 3rd
Sr Rodriguez, Bryce Carlynton 28-11 7   Region 6th
So Rueberger, Alex Sharpsville 26-8 10   Region DNP
So Sherwood, Reese Everett 21-7 5    
Jr Snyder, Ridge Jim Thorpe 28-12 11   District DNP
Sr Stepp, Davis Beth-Center 27-15 7   8th Section 3rd
So Stone, Jonathan Wyoming Area 19-20 2   District 5th
So Suica, Gaven Burgettstown 25-5 7   5th State DNP
So Sutter, Kolton Northwestern 29-11 10   District DNP
Sr Wehr, Jacob Notre Dame-GP 19-13 11    
Sr Weimer, Chase Port Allegany 26-10 9   4th Region DNP

Records are prior to the regional tournaments.