AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 120 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Fr Albert, Jackson Saucon Valley 25-12 11    
Sr Alleman, Wade Shamokin 23-7 4   Region DNP
So Artell, Tillman Bishop McDevitt 20-12 3    
Jr Bainey, Coen Bald Eagle Area 30-3 6   2nd State 4th
So Baumert, Nolan Line Mountain 28-11 4   6th Region DNP
So Bell, Chase Reynolds 24-13 10   3rd State DNP
So Bennett, Jake Fort LeBoeuf 29-12 10   5th State DNP
Jr Bish, Cole Redbank Valley 23-7 9   6th Region 4th
So Blake, Chase Maplewood 26-12 10    
Sr Breidegan, Owen Northern Lebanon 30-18 3   8th Region DNP
Jr Burke, Chase Benton 26-8 4   3rd State 7th
Jr Cain, Sean Mount Pleasant 25-14 7    
So Caruso, Nick Springfield Township 27-6 1    
So Chilcote, A.J. Mount Union 21-10 6   District DNP
So Clark, Tyler Frazier 24-7 7   8th Section 3rd
So Colson, Marcus Camp Hill 34-5 3   6th Section 5th
Sr Coudriet, Nick Philipsburg-Osceola 21-5 6   7th Section 3rd
Jr Deysher, Jacob Brandywine Heights 31-9 3   5th State DNP
Sr Donaldson, Trevor Meyersdale 14-4 5   6th Region DNP
So Double, Ryan Slippery Rock 28-8 10   District DNP
Sr Dull, Ross Chestnut Ridge 27-4 5   4th State 7th
Fr Fowler, Garet Lackawanna Trail 22-14 2    
So Gardner, Emanuel Elizabeth Forward 18-15 7    
So Gladfelter, Alex Huntingdon 15-7 6   Section 3rd
So Gould, Hunter Conneaut Area 33-0 10   2nd State DNP
So Harris, Steven Conwell-Egan 11-2 12   7th State 8th
Fr Haubert, John Palisades 19-10 11    
So Hawkins, Tristen Conemaugh Township 23-9 5   Region DNP
Sr Hershelman, Owen Saegertown 24-13 10   4th  
So Hornack, Cooper Burrell 34-7 7   3rd State 2nd
Fr Householder, Cole Brookville 31-8 9   1st  
Sr Howe, Eric Lancaster Catholic 40-1 3   3rd State DNP
Fr Kennedy, David Montoursville 36-8 4   4th  
Jr Mancuso, Ian Youngsville 17-14 10   District 6th
Sr Moyer, Carver Salisbury Township 21-11 11    
So Orlandini, Anthony Montour 24-17 7   District DNP
Sr O'Toole, Sean Archbishop Ryan 27-8 12   2nd Region DNP
Jr Pepe, Jaden Wyoming Area 38-0 2   1st State 1st
So Peterson, Jonah Upper Dauphin 24-12 3   District 5th
Fr Proper, Cody Corry Area 29-18 10    
Jr Richey, Logan Quaker Valley 31-9 7   5th District 4th
Fr Ross, Colton Brockway 14-10 9    
So Rothermel, Christian Port Allegany 5-10 9    
Fr Rush, Jackson West Perry 29-11 3   4th  
Sr Schweitzer, Adam Notre Dame-GP 30-10 11   1st State 7th
So Shunk, Colten Penns Valley 24-11 6   Section 3rd
So Slovick, Dylan Burgettstown 29-14 7   District DNP
Fr Smith, Matthew Midd-West 30-10 4   5th  
Jr Stewart, Camden Marion Center 21-13 6   District DNP
So Vargo, Chris Bentworth 23-2 7   1st State 3rd
So Weiss, Brock Jersey Shore 37-3 4   2nd State DNP
So Winter, Kyle Berwick 23-14 2   District 6th
Jr Young, Josh Honesdale 25-7 2    

Records are prior to the regional tournaments.