AA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AAA   106   113   120   126   132   138   145   152   160   172   189   215   285  
AA BRACKETS   North East   North West   South East   South West
AAA BRACKETS   North East   North West   South East   South West   South Central

QUALIFIERS BY REGION: AAA = NW 3; NE 4; SC 4; SE 5; SW 4        AA = NE 4; NW 4; SE 6; SW 6

AA 106 LBS

Gr Wrestler Team Record District Region Place Last Year
Fr Allen, Derek Ellwood City 20-11 7    
Jr Beatty, Mason Mount Union 31-5 6   5th District DNP
Fr Beck, Carter Saegertown 32-4 10   2nd  
Jr Brady, Damian Curwensville 26-9 9   District DNP
So Bridge, Michael Somerset 18-8 5    
Fr Brosius, Elijah Cranberry 29-4 9   3rd  
So Carr, Clayton Wyalusing 29-5 4   3rd District DNP
Fr Chiesa, Sierra Northwestern 28-10 10   6th  
So Clarke, Brayden Lackawanna Trail 16-8 2    
Fr Coriaty, Andrew Oswayo Valley 14-3 9    
So Dailey, Cael Franklin 21-5 10   4th Section 3rd
So Darlington, Jack Penns Valley 30-6 6   6th  
So Dibiagio, Giovanni Wilson Area 27-12 11   District DNP
Fr Frazier, Colton North Star 19-4 5   7th  
Fr Garda, Quinn Keystone Oaks 11-9 7    
Jr Gardner, Brody Biglerville 24-14 3   Section DNP
Jr Gessner, Jace Lewisburg 31-5 4   4th Region 4th
Jr Gilgore, Noah North Schuylkill 29-12 11   8th District 3rd
So Gill, Louie Hickory 36-1 10   1st State 1st
Fr Guenot, Gavin Bald Eagle Area 27-14 6    
Fr Hartranft, Brayden Berks Catholic 27-9 3   5th  
Fr Hubert, Cole Saucon Valley 39-8 11   3rd  
Fr Hunter, Sam Faith Christian Academy 20-6 1    
Jr Klim, Dylan Derry Area 20-11 7   8th Section 3rd
Fr Kolb, Seth Benton 29-8 4   2nd  
Jr Lantz, Kyle Cochranton 25-10 10   Region DNP
Jr Lewis, Major Trinity 33-3 3   4th District DNP
So Maccaglia, Isaac Quaker Valley 25-9 7    
Fr Magnani, Luke Boiling Springs 29-11 3   7th  
Fr Mull, Easton Chestnut Ridge 33-5 5   2nd  
Fr Novakowski, Connor Wyoming Area 20-15 2    
So Pires, Brady Pope John Paul II 18-14 1    
Fr Powell, Logan Clarion 27-3 9   5th  
Sr Przybycien, Andie Fort LeBoeuf 20-18 10   Region DNP
Jr Quigley, Kale Susquenita 29-7 3   6th  
Fr Robertson, Shawn Fort Cherry 30-8 7    
Fr Rupp, Louden Columbia 27-11 3    
Fr Schadel, Bradyn Line Mountain 20-17 4    
So Schechterly, Lexi Lake Lehman 17-3 2   6th Region DNP
Fr Seidel, Aaron Northern Lebanon 42-1 3   1st  
So Sentipal, Parker Burgettstown 35-3 7   1st State DNP
So Shay, Kaden South Williamsport 22-10 4   5th  
Fr Shetler, Cadyn Maplewood 19-16 10    
So Shilcosky, Isaiah Forest Hills 23-14 6   District DNP
So Smith, Ayden Notre Dame-GP 34-8 11   2nd State 4th
So Sombronski, Jacob United 22-4 6   4th  
Jr Thomas, Donovan Valley 14-6 7    
So Turek, Killian South Side Beaver 14-8 7    
Fr Wade, Colton Sullivan County 30-3 4   1st  
Jr Walls, Korry Tyrone 25-7 6   3rd Region 6th
Fr Warman, Derek Hanover Area 17-17 2    
So Wood, Joe Archbishop Carroll 19-5 12    
Fr Zacherl, Leyton Commodore Perry 23-10 10    

Records are prior to the regional tournaments.