This list includes only wrestlers who participated in the 2020-2021 post-season.

 Download printable list of all returning wrestlers for AA and AAA

Classification District Grade
Weight In 2020-2021
Sort By

Wrestlers matching selected criteria: 2,330

Scroll the below table left/right to see the full data.
Class Dist Gr Wt Wrestler School Sect Dist Reg State Record
AAA 3 Sr 215 Adams, Andrew Big Spring 4 --     17-7
AA 3 Sr 189 Adams, Kalani Northern Lebanon DNP       15-5
AAA 3 So 106 Adams, Tyler York Suburban 3 --     21-2
AAA 3 Sr 160 Adams, Wade Solanco DNP --     5-7
AAA 1 Sr 106 Adamson, Justin Quakertown DNP --     17-6
AA 10 Jr 113 Adcock, Elizabeth North East 2 DNP     3-10
AAA 1 Sr 138 Adriaanse, D.J. Wissahickon DNP --     12-6
AAA 11 Sr 285 Afif, Zayd Parkland -- DNP     6-3
AA 10 Jr 215 Ahern, Dylan Grove City 2 6     13-9
AAA 11 Jr 120 Albanese, Marco Emmaus -- DNP     8-2
AA 10 Sr 152 Albert, Nathaniel Cochranton DNP       5-9
AA 11 Jr 138 Alder, Braedon Salisbury Township -- DNP     13-6
AA 1 Sr 138 Alderfer, Eric Faith Christian Academy -- 1 1 4 23-5
AA 10 So 145 Alderson, Hunter Iroquois 3       2-3
AAA 7 Jr 285 Alesi, Anthony Franklin Regional 3 --     14-14
AA 1 Sr 152 Alexander, Alan Pope John Paul II -- 1 3 6 16-7
AAA 7 So 120 Alexander, Joshua Fox Chapel DNP --     6-4
AA 7 So 106 Alfera, Natalie Laurel 4       10-8
AAA 3 Sr 126 Alicea, Aliazer Manheim Township 2 -- 2 DNP 22-5
AA 7 So 132 Allan, Nicholas Quaker Valley 3       11-10
AA 4 Sr 120 Alleman, Reese Shamokin DNP       5-11
AA 4 Sr 113 Alleman, Wade Shamokin 2 5 DNP   13-10
AAA 1 Jr 138 Allen, Trenton Pottsgrove DNP --     5-3
AAA 6 Sr 113 Allison, Nic Mifflin County -- 1 2 DNP 20-3
AAA 1 Jr 215 Allred, Jake Conestoga 2 -- DNP   11-3
AAA 10 So 120 Altman, Shane Meadville -- 3     4-4
AAA 2 Sr 138 Altmiller, Nathaniel Hazleton Area -- DNP     2-6
AAA 7 Sr 152 Amin Sayed, Shabir Mount Lebanon DNP --     3-16
AA 11 Sr 152 Amorim, Trevor Northern Lehigh -- DNP     5-4
AAA 10 So 138 Anderson, Brighton Meadville -- 3     11-4
AAA 7 Sr 113 Anderson, James South Fayette 3 --     17-5
AAA 2 Jr 113 Andrews, Jack Crestwood -- 6     2-4
AA 4 Jr 145 Andrus, Gabe Jersey Shore 2 5 DNP   23-10
AAA 7 Sr 120 Angelicchio, Lucio Greater Latrobe DNP --     6-6
AAA 7 Jr 160 Ansell, Ethan Connellsville 2 -- DNP   9-8
AA 9 Jr 152 Anthony, Baylee Redbank Valley -- DNP     0-7
AAA 11 Sr 145 Apgar, Anthony Easton -- DNP     1-5
AA 2 Jr 132 Arcadipane, Nicolas Western Wayne -- 3 DNP   13-7
AA 3 So 126 Armistead, Marvin Berks Catholic 4 6     13-6
AA 11 Jr 132 Armstrong, Nate Palisades -- DNP     4-15
AAA 3 Sr 215 Armstrong, Travis Central Dauphin East 2 -- DNP   16-4
AAA 11 Sr 145 Arner, Xavier Whitehall -- 2 2 DNP 13-4
AA 4 Sr 172 Arnold, Brian Wyalusing DNP       8-4
AA 6 Sr 132 Arrington, Jackson Forest Hills 1 1 1 1 32-0
AAA 7 So 152 Artman, Evan Kiski Area DNP --     11-13
AAA 12 So 126 Aslamov, Jonibek George Washington -- DNP     3-7
AA 9 So 145 Augenbaugh, Logan Curwensville -- 3 DNP   6-6
AAA 9 So 120 Aughenbaugh, Davey DuBois -- 1 4   17-6
AAA 6 So 126 Aumiller, Blake Mifflin County -- 3     9-2
AAA 6 Jr 145 Aurand, Tyson Juniata -- DNP     0-2

Pages:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  >> 

Please send any corrections to email@pa-wrestling.com.