This list includes only wrestlers who participated in the 2019-2020 post-season.

 Download printable list of all returning wrestlers for AA and AAA

Classification District Grade
Weight In 2019-2020
Sort By

Wrestlers matching selected criteria: 3,533

Scroll the below table left/right to see the full data.
Class Dist Gr Wt Wrestler School Sect Dist Reg State Record
AAA 1 Jr 170 Abbasi, Shahbaz Upper Darby DNP --     3-15
AA 7 So 145 Abbasiyan, Ilya Keystone Oaks DNP       11-21
AAA 1 Jr 120 Abbruzzesi, Joe Avon Grove DNP --     11-20
AAA 1 So 132 Abdelaziz, Zek Springfield Delco DNP --     1-7
AAA 1 So 138 Abebe, Elias Upper Dublin DNP --     4-21
AAA 7 Jr 113 Abellar, Totoy Mount Lebanon DNP --     7-14
AAA 11 Jr 138 Acosta, Cesar Bethlehem Liberty -- DNP     1-12
AAA 3 Jr 195 Adams, Andrew Big Spring 3 -- DNP   22-12
AA 3 Jr 182 Adams, Kalani Northern Lebanon DNP       13-16
AAA 2 Sr 182 Adams, Kiernan North Pocono -- DNP     5-12
AAA 3 Jr 152 Adams, Wade Solanco 6 --     13-17
AAA 7 Jr 160 Adamson, Marshall Seneca Valley DNP --     11-9
AAA 7 So 152 Addink, Carston North Hills DNP --     7-14
AAA 1 Jr 113 Adler, Alex Harriton DNP --     11-19
AA 2 Sr 170 Adzemovic, Avdo Hanover Area -- DNP     5-10
AAA 11 Jr 220 Afif, Zayd Parkland -- DNP     11-16
AAA 3 Jr 152 Aguila, Adam Oley Valley DNP --     5-19
AAA 1 Sr 285 Agyapong, Joel Penn Wood DNP --     12-6
AA 10 So 182 Ahern, Dylan Grove City 8       10-7
AA 1 Jr 145 Ahmed, Tahmid Church Farm School -- 4     3-10
AA 11 Sr 152 Ahner, Jon Lehighton -- DNP     12-18
AA 10 So 182 Aiken, Jeremyah Eisenhower 6 DNP     10-15
AAA 6 Sr 120 Aikey, Lane Bellefonte -- 1 1 7 23-5
AAA 7 Sr 182 Alava, Trystan Thomas Jefferson 4 -- DNP   28-17
AAA 11 So 106 Albanese, Marco Emmaus -- DNP     21-13
AA 10 Jr 182 Albaz, Jake Mercer 7 DNP     12-17
AA 10 Jr 145 Albert, Nathaniel Cochranton DNP       0-4
AA 3 Sr 160 Albrecht, Lane Hamburg 6 DNP     21-20
AA 11 So 126 Alder, Braedon Salisbury Township -- DNP     24-9
AA 1 Jr 120 Alderfer, Eric Faith Christian Academy -- 1 3 8 37-9
AAA 11 Sr 152 Alejandro, Nicholas East Stroudsburg South -- 3 DNP   26-9
AA 1 So 220 Aleman, Michael Bristol -- DNP     2-15
AAA 7 So 195 Alesi, Anthony Franklin Regional 6 --     6-22
AAA 1 Jr 170 Alexander, Alan Boyertown 1 -- 6   24-11
AAA 12 So 145 Alexander, Nasir Belmont Charter DNP       0-2
AAA 10 Sr 145 Al-Ghayeb, Mohamid Erie -- DNP     8-19
AA 7 Sr 285 Alhabib, Ali Blackhawk 3 DNP     13-12
AAA 3 Jr 113 Alicea, Aliazer Manheim Township 1 -- 4 DNP 33-7
AAA 12 Sr 182 Alicea, Cristian George Washington 2 4 DNP   20-12
AA 4 Jr 106 Alleman, Reese Shamokin DNP       8-14
AA 4 So 120 Allen, Austin Canton DNP       6-15
AA 11 Sr 160 Allen, Brendan Panther Valley -- DNP     10-17
AAA 8 Sr 182 Allen, Bryan Obama Academy -- 1 DNP   15-5
AAA 1 Sr 285 Allen, Manny Pottsgrove 2 -- DNP   28-6
AA 6 Sr 285 Allen, Parker Tyrone -- DNP     8-17
AAA 1 So 120 Allen, Trenton Pottsgrove 3 -- DNP   26-12
AA 11 So 126 Allison, Damion Mahanoy -- DNP     11-18
AAA 6 Jr 106 Allison, Nicholas Mifflin County -- 1 2 8 34-6
AAA 6 Sr 182 Allmond, Colin Altoona -- 2 DNP   20-12
AAA 1 So 160 Allred, Jake Conestoga 6 --     25-12

Pages:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >  >> 

Please send any corrections to email@pa-wrestling.com.